Naprzód Epson AcuLaser C9100 DPS

 

Podziel się artykułem na społecznościowych i innych portalach.

Chcesz podzielić się tym artykułem z innymi? Klikając na ikony poniżej, można udostępnić w sieci.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopLinki ikona Bookmarky ikona TopArtykuly ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Epson AcuLaser C9100 DPS

Ondřej Koníček | Aktualności, recenzje | Komentarzy: 0 |

Firma Epson właśnie zaprezentowała kolejny model drukarki laserowej z serii AcuLaser. Nazywa się ona Epson AcuLaser C9100 DPS, przede wszystkim jest przeznaczona do druku na papierze o rozmiarze A3...

Firma Epson właśnie zaprezentowała kolejny model drukarki laserowej z serii AcuLaser. Nazywa się ona Epson AcuLaser C9100 DPS, przede wszystkim jest przeznaczona do druku na papierze o rozmiarze A3. Ta seria drukarek jest przeznaczona głównie do profesjonalnych biur.

Epson AcuLaser C9100 DPS

Jest to kombinacja dużej wydajności ze znakomitą jakością druku i ekonomią. Nowa wersja będzie mieć 256 MB RAM i specjalny duplexer, który umożliwi Ci wygodne wykonywanie czynności z papierami A3, a nawet mniejszymi. Drukarka potrafi drukować w kolorze z zawrotna szybkością 24 stron na minutę (ppm). Druk w kolorze czarno-białym jest jeszcze szybszy, także aby szybko drukować już nie potrzebujesz dwóch drukarek. Model ten poradzi sobie z dwoma zadaniami z nadzwyczajną szybkością. Posiada ona także Adobe PostScript 3, dzięki któremu możesz wygodnie drukować dokumenty z programu Acrobat Reader.

Epson AcuLaser C9100 DPS

Epson AcuLaser C9100 DPS

Obsługa drukarki jest niezwykle łatwa, menu wyświetla się na dużym ekranie LCD, który znajduje się na samym przedzie. Drukarkę można podłączyć do komputera za pomocą szybkiego portu USB 2.0. Zbiornik pomieści do 650 kartek A3. Za dopłatę możesz te pojemność powiększyć do 2150 kartek. W skrócie jest to ponadprzeciętnie wydajna i wyposażona drukarka do użytku domowego jak i do wymagającej firmy. Firma Epson daje gwarancję na tę drukarkę trzy lata. Data wprowadzenia do sprzedaży nie została jeszcze podana.

Epson AcuLaser C9100 DPS

drukuj

Dyskusja w artykule


Ocena:

głosów: 0

Uwaga: im większa liczba, tym lepsza ocena

Dyskusje

Dyskusja do artykułu Epson AcuLaser C9100 DPS


liczba postów: 0

 

więcej

mniej

mniej marek

Twój głos został dodany.

Usuń możliwość

Model

wybierz

Musisz wybrać przynajmiej dwa produkty, żeby porównać.