Naprzód Ricoh C900

 

Podziel się artykułem na społecznościowych i innych portalach.

Chcesz podzielić się tym artykułem z innymi? Klikając na ikony poniżej, można udostępnić w sieci.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopLinki ikona Bookmarky ikona TopArtykuly ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Ricoh C900

Ondřej Koníček | Aktualności, recenzje | Komentarzy: 0 |

Wszystkie prognozy wskazują na to, że firma Ricoh zarobi od tego roku aż do roku 2013 12.8 miliarda euro. Informacje te można było usłyszeć na konferencji Drupa 2008 a firma Rico wykorzystała tę ciekawostkę do prezentacji zupełnie nowego modelu...

Wszystkie prognozy wskazują na to, że firma Ricoh zarobi od tego roku aż do roku 2013 12.8 miliarda euro. Informacje te można było usłyszeć na konferencji Drupa 2008 a firma Rico wykorzystała tę ciekawostkę do prezentacji zupełnie nowego modelu o nazwie C900.

Ricoh C900

Ricoh C900

Jest to kolorowa wielofunkcyjna stacja, która charakteryzuje się przede wszystkim jakością i szybkością druku. Drukarka potrafi drukować z szybkością do 90 stron na minutę (ppm), co oznacza że jest to najprawdopodobniej najszybsza drukarka w swojej klasie. Szybkość ta jest możliwa głownie dzięki nowemu procesorowi, który dotychczas nie pojawił się w żadnej innej drukarce Ricoh. Dzięki tej szybkości drukarka idealnie pasuje do wymagających biur. Zupełnie nowy jest także graficzny procesor. Podobne wyposażenie będzie się znajdować także w modelu A60.

Ricoh C900

Ricoh C900

Oczywiście jest to urządzenie o dużych rozmiarach, ale tak jest u wszystkich wielofunkcyjnych drukarek. Znakomity jest także druk tekstu w kolorze czarno-białym. Jest on rewelacyjnie czytelny i ostry. Model ten będzie flagowym produktem firmy Ricoh. Data wprowadzenia do sprzedaży oraz cena nie zostały jeszcze podane. Można przypuszczać, że cena nie będzie najniższa. Za tak rewelacyjne urządzenie Rico oczywiście będzie żądał wysokiej ceny .

Ricoh C900

drukuj

Dyskusja w artykule


Ocena:

głosów: 0

Uwaga: im większa liczba, tym lepsza ocena

Dyskusje

Dyskusja do artykułu Ricoh C900


liczba postów: 0

 

więcej

mniej

mniej marek

Twój głos został dodany.

Usuń możliwość

Model

wybierz

Musisz wybrać przynajmiej dwa produkty, żeby porównać.