Naprzód Epson Stylus SX200 i SX400

 

Podziel się artykułem na społecznościowych i innych portalach.

Chcesz podzielić się tym artykułem z innymi? Klikając na ikony poniżej, można udostępnić w sieci.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopLinki ikona Bookmarky ikona TopArtykuly ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Epson Stylus SX200 i SX400

Ondřej Koníček | Aktualności, recenzje | Komentarzy: 0 |

Stylus SX200 i SX400 – łączą w sobie praktyczność z szybkim i pierwszorzędnym drukiem.

Stylus SX200 i SX400 – łączą w sobie praktyczność z szybkim i pierwszorzędnym drukiem.

Epson Stylus SX200 i SX400

Oba modele mają indywidualne atramentowe cartridge, co pozwala na zmianę kolorów w kolejności ich skończenia. Drukarki wykorzystują atrament typu DURABrite Ultra Ink, który jest odporny na wodę a kolory po latach prawie w ogóle nie bledną. Kompaktowe rozmiary drukarek sprawiają, że łatwo znaleźć dla nich miejsce. Można drukować bezpośrednio z komputera albo z aparatu cyfrowego za pomocą systemu PictBridge. Znajduje się tu również wejście na karty pamięci oraz port USB do podłączenia flash dysku. Model SX400 dyspnuje również kolorowym ekranem LCD, który służy do uprzedniego podglądu wydruków.

Epson Stylus SX200 i SX400

Pod względem prędkości obie drukarki są podobne, wydrukują czarnobiały czy kolorowy tekst z prędkością 34 stron na minutę. Chodzi oczywiście o wielofunkcyjne urządzenia, znajdziesz więc w nich również skaner, dzięki któremu wydrukujesz także kopie oryginalnych zdjęć. Kolejnymi systemami, które dbają o jakość druku kolorowych zdjęć są Epson PhotoEnhance, który dba o wierne oddanie koloru oraz Easy Photo Print, który służy do wyeliminowania efektu czerwonych oczu. Oba modele wejdą na rynek jednocześnie, prawdopodobnie w lipcu bieżącego roku. Ceny będą wahać się między 260 a 400 PLN.

Epson Stylus SX200 i SX400

drukuj

Dyskusja w artykule


Ocena:

głosów: 2

Uwaga: im większa liczba, tym lepsza ocena

Dyskusje

Dyskusja do artykułu Epson Stylus SX200 i SX400


liczba postów: 0

 

więcej

mniej

mniej marek

Twój głos został dodany.

Usuń możliwość

Model

wybierz

Musisz wybrać przynajmiej dwa produkty, żeby porównać.