Naprzód Xerox Phaser 6125

 

Podziel się artykułem na społecznościowych i innych portalach.

Chcesz podzielić się tym artykułem z innymi? Klikając na ikony poniżej, można udostępnić w sieci.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopLinki ikona Bookmarky ikona TopArtykuly ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Xerox Phaser 6125

Ondřej Koníček | Aktualności, recenzje | Komentarzy: 0 |

Znany producent drukarek Xerox ogłosił powiększenie swojej serii modeli Phaser nowym modelem o symbolu 6125. Jest to kolorowa drukarka laserowa, która wyróżnia się jakością druku i ogólną prędkością.

Znany producent drukarek Xerox ogłosił powiększenie swojej serii modeli Phaser nowym modelem o symbolu 6125. Jest to kolorowa drukarka laserowa, która wyróżnia się jakością druku i ogólną prędkością.

Xerox Phaser 6125

Pod względem designu chodzi o tradycyjny Xerox. Wymiary są takie w sam raz, dlatego umieszczenie drukarki na stole i ewentualne manewrowanie nie przysparzają problemów. Z przodu znajduje się przejrzysty panel sterowania, który zawiera monochromatyczny wyświetlacz. Obsługa drukarki jest na bardzo dobrym poziomie, w panelu sterowania bez problemu się zorientujesz nawet bez czytania instrukcji obsługi. Drukarka przeznaczona jest do średniej wielkości biur i średnio wymagających gospodarstw domowych. Główny podajnik mieści 250 kartek papieru, za dodatkową opłatą możesz go jeszcze rozszerzyć, co sprawia, że możliwości drukarki są naprawdę powyżej średniej.

Xerox Phaser 6125

Jedną z głównych zalet drukarki jest jej całkowita prędkość. Xerox gwarantuje czarnobiały wydruk z prędkością 16 stron na minutę (ppm), natomiast w kolorze z prędkością 12 ppm. Rozdzielczość czarnobiałego druku to 600 pmi. Podłączenie drukarki do komputera przebiega za pomocą klasycznego portu USB, przy czym jej instalacja jest bezproblemowa pod wszystkimi systemami operacyjnymi. Tonery nadają się do recyklingu, co jest już zwyczajem w firmie Xerox. Pamięć operacyjna drukarki wynosi 64 MB, za mała dopłatą można ją rozszerzyć. Włączenie i rozgrzanie drukarki trwa mniej więcej 30 sekund. Jakość druku, głównie czarnobiałego, znajduje się powyżej przeciętnej, niemniej jednak wydruki kolorowe są również wystarczająco dobre. Cena to ok 450 dolarów.

Xerox Phaser 6125

drukuj

Dyskusja w artykule


Ocena:

głosów: 0

Uwaga: im większa liczba, tym lepsza ocena

Dyskusje

Dyskusja do artykułu Xerox Phaser 6125


liczba postów: 0

 

więcej

mniej

mniej marek

Twój głos został dodany.

Usuń możliwość

Model

wybierz

Musisz wybrać przynajmiej dwa produkty, żeby porównać.