Naprzód Epson PictureMate Zoom

 

Podziel się artykułem na społecznościowych i innych portalach.

Chcesz podzielić się tym artykułem z innymi? Klikając na ikony poniżej, można udostępnić w sieci.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopLinki ikona Bookmarky ikona TopArtykuly ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Epson PictureMate Zoom

Ondřej Koníček | Recenzje | Komentarzy: 0 |

Na drukarkę Epson PictureMate Zoom możesz patrzeć na dwa sposoby. Z jednej strony jest to high-end model najnowszej generacji drukarek do zdjęć PictureMate. A z drugiej strony jest to jedna z najtańszych drukarek na rynku...

Na drukarkę Epson PictureMate Zoom możesz patrzeć na dwa sposoby. Z jednej strony jest to high-end model najnowszej generacji drukarek do zdjęć PictureMate. A z drugiej strony jest to jedna z najtańszych drukarek na rynku. Jest ona kuzynem bardzo popularnych modeli PictureMate Flash oraz PictureMate Dash.

Epson PictureMate Zoom

PictureMate Zoom posiada identyczny ekran LCD jak jej rodzeństwo. Ma przekątną ekranu 3.6 cali i służy jako preview drukowanych zdjęć, wyświetla się na nim także menu. Maksymalna wielkość zdjęć to 4x6. Dzięki czytnikowi CD/DVD możesz drukować bezpośrednio z płyty, czego nie umożliwiały poprzednie modele. Następnie możesz także nagrać CD/DVD i to bezpośrednio z karty pamięciowej swojego aparatu fotograficznego. Jest bardzo pożyteczna funkcja. Wyglądem drukarka ta przypomina bardziej pudełko na śniadanie.

Epson PictureMate Zoom

Drukarka ta jest stosunkowo ciężka, waży około 3 kg. Jej rozmiary to: 25x23x16.5 cm. Jednak nie ma większych problemów z jej umiejscowieniem. Dzięki dodatkowym baterię, możesz drukować wszędzie gdzie chcesz. Z pełną baterię możesz wydrukować aż 140 zdjęć. Podłączenie drukarki jest bardzo łatwe i w ogóle nie różni się od podobnych modeli. Aby połączyć ją z komputerem wystarczy włączyć automatyczną instalację i od razu można drukować. Jeśli chodzi o szybkość to jest Zoom identyczny jak u pozostałych modeli.

Epson PictureMate Zoom

Zdjęcia z klasycznym rozmiarem 4x6 drukuje w przeciągu 42 s. Drukarki w tej kategorii drukują z szybkością 38 - 49 s. Jeśli drukujesz bezpośrednio z aparatu fotograficznego, drukowanie trwa trochę dłużej. PictureMate Zoom punktuje także dobra jakością druku, co jest dla drukarek fotograficznych o wiele ważniejsze niż szybkość. Fotografie nie są aż tak bardzo dobre jak u droższych drukarek fotograficznych, ale jak za taką cenę jakość jest bardzo dobra. Epson gwarantuje trwałość zdjęć aż 200 lat przy idealnych warunkach przechowywania, tzn. w zaciemnionych miejscach. Za te pieniądze dostaniesz bardzo dobre urządzenie, które oferuje znakomita jakość druku.

Epson PictureMate Zoom

drukuj

Dyskusja w artykule


Ocena:

głosów: 0

Uwaga: im większa liczba, tym lepsza ocena

Dyskusje

Dyskusja do artykułu Epson PictureMate Zoom


liczba postów: 0

 

więcej

mniej

mniej marek

Twój głos został dodany.

Usuń możliwość

Model

wybierz

Musisz wybrać przynajmiej dwa produkty, żeby porównać.