Naprzód Canon Pixma mini320

 

Podziel się artykułem na społecznościowych i innych portalach.

Chcesz podzielić się tym artykułem z innymi? Klikając na ikony poniżej, można udostępnić w sieci.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopLinki ikona Bookmarky ikona TopArtykuly ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Canon Pixma mini320

Ondřej Koníček | Recenzje | Komentarzy: 0 |

Canon Pixma mini320 nie jest wcale taka mała jak jest nazwana. W rzeczywistości jest większa od poprzedniego modelu, który teraz zastępuje. Dzięki swoim większym rozmiarom potrafi drukować zdjęcia o większym formacie 5x7...

Canon Pixma mini320 nie jest wcale taka mała jak jest nazwana. W rzeczywistości jest większa od poprzedniego modelu, który teraz zastępuje. Dzięki swoim większym rozmiarom potrafi drukować zdjęcia o większym formacie 5x7.

Canon Pixma mini320

Jak widzieliśmy poprzedni model mini260, myśleliśmy że chodzi o trochę większy odtwarzacz CD. Nowy model mini320 ma rozmiary 8.1 x 26 x 22.6 cm i wygląda jak przerośnięta mini260. Jest także stosunkowo ciężka, waży 5.4 kg, ale dzięki wbudowanemu uchwytowi bardzo łatwo można ja przenosić. Z dodatkową baterią możesz wziąć ja wszędzie z pełnym naładowaniem baterii można wydrukować aż 110 zdjęć.

Canon Pixma mini320

Ustawienie drukarki jest bardzo szybkie i łatwe. Wystarczy tylko rozpakować ją z kartonu, włożyć cztery kolorowe cardridge, napełnić pojemnik papierem i można spokojnie drukować. Drukarka zawiera system PictBridge, dzięki któremu możesz bezpośrednio drukować z aparatu cyfrowego. Niestety nie można drukować z flash dysku. Przedni panel jest identyczny jak u innych drukarek Canon. Wyświetlacz poosiada przekątną ekranu 2.5 cala.

Canon Pixma mini320

Szybkość druku nie należy do najlepszych. Zdjęcia o rozmiarach 4x6 drukuje z szybkością 47 sekund. Pozostałe mini drukarki są o włos szybsze. Drukowanie zdjęć o rozmiarach 5x7 trwa z grubsza 51 s. Konkurencyjne drukarki drukują o 5 sekund szybciej. Z aparatu cyfrowego i karty pamięciowej druk jest jeszcze wolniejszy.

Canon Pixma mini320

To co drukarka traci na szybkości, rekompensuje jakością druku. Druk czarno-biały jest troszkę gorszy, ale nie wygląda to najgorzej. Lecz w przeciwieństwie do tego, druk kolorowy jest znakomity, a w tej kategorii ważna jest ponad przeciętna. Zdjęcia mają dobre detale i wspaniałą ostrość kolorów. Canon gwarantuje wytrzymałość zdjęć aż 100 lat, oczywiście jeśli sa one przechowywane w należytych warunkach.

Canon Pixma mini320

Canon Pixma mini320 jest dobrą kombinacją stosunkowo szybkiego druku, dobrej jakości kolorowych zdjęć i dogodnej wielkości. W tej kategorii znajdziesz trochę lepsze drukarki, ale ta posiada dostępną cenę i niskie koszty eksploatacyjne, także wydaje się być dobrym wyborem.

drukuj

Dyskusja w artykule


Ocena:

głosów: 0

Uwaga: im większa liczba, tym lepsza ocena

Dyskusje

Dyskusja do artykułu Canon Pixma mini320


liczba postów: 0

 

więcej

mniej

mniej marek

Twój głos został dodany.

Usuń możliwość

Model

wybierz

Musisz wybrać przynajmiej dwa produkty, żeby porównać.