HP


Naprzód HP Photosmart D7160

 

Podziel się artykułem na społecznościowych i innych portalach.

Chcesz podzielić się tym artykułem z innymi? Klikając na ikony poniżej, można udostępnić w sieci.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopLinki ikona Bookmarky ikona TopArtykuly ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

HP Photosmart D7160

Ondřej Koníček | Recenzje | Komentarzy: 0 |

Dzisiaj opiszemy atramentową drukarkę HP Photosmart D7160. Model ten został wyposażony prawie we wszystko, co można oczekiwać od drukarki. Możesz nawet drukować bezpośrednio z karty pamięciowej.

Dzisiaj opiszemy atramentową drukarkę HP Photosmart D7160. Model ten został wyposażony prawie we wszystko, co można oczekiwać od drukarki. Możesz nawet drukować bezpośrednio z karty pamięciowej. Do medytacji zdjęć możesz użyć software Premier editing software, który jest już w cenie drukarki.

HP Photosmart D7160

Panel sterujący znacznie ułatwi Ci pracę. Jest bardzo przejrzysty i dzięki niemu drukarkę obsługuje się bardzo szybko i intuicyjnie. Poszczególne klawisze są umiejscowione bardzo logicznie. W obsłudze pomaga także 2.4 calowy ekran LCD, który znajdziesz na przedniej stronie urządzenia. Ma on dodatkowo rewelacyjne kąty widzenia, od 0 do 90 stupni. Dzięki małym rozmiarom bez problemu znajdziesz miejsce dla drukarki, a i obsługa jest znakomita. Drukarka nie posiada automatycznego duplexera w wyposażeniu podstawowym, ale możesz go dokupić za około 80 dolarów (około 200 PLN).

HP Photosmart D7160

HP Photosmart D7160

Photosmart D7160 znakomicie łączy szybkość i jakość druku. Urządzenie drukuje w kolorze z prędkością 7.5 strony na minutę (ppm). Jest to ponad przeciętne szybkie urządzenie. Drukarka wyposażona jest w cartridg z sześcioma kolorami - czarny, żółty, błękitny, jasny niebieski, fioletowy i jasny fiolet. Jakość druku czarno-białego jest znakomita i spokojnie możesz wykorzystywać także małe formaty. Bez problemu go odczytasz. Druk zdjęć jest także bardzo dobry, ale w ciemniejszych polach brakuje już detali.

HP Photosmart D7160

HP Photosmart D7160

HP Photosmart D7160 jest bardzo dobrą i łatwa w obsłudze drukarką. Łączy w sobie jakość i szybkość druku, tekstu jak i zdjęć. Koszty eksploatacji są stosunkowo niskie.

HP Photosmart D7160

drukuj

Dyskusja w artykule


Ocena:

głosów: 1

Uwaga: im większa liczba, tym lepsza ocena

Dyskusje

Dyskusja do artykułu HP Photosmart D7160


liczba postów: 0

 

więcej

mniej

mniej marek

Twój głos został dodany.

Usuń możliwość

Model

wybierz

Musisz wybrać przynajmiej dwa produkty, żeby porównać.