Naprzód Top 5 wielofunkcyjnych urządzeń laserowych

 

Podziel się artykułem na społecznościowych i innych portalach.

Chcesz podzielić się tym artykułem z innymi? Klikając na ikony poniżej, można udostępnić w sieci.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopLinki ikona Bookmarky ikona TopArtykuly ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Top 5 wielofunkcyjnych urządzeń laserowych

Ondřej Koníček | Recenzje | Komentarzy: 0 |

Dzisiaj opiszemy 5 najlepszych wielofunkcyjnych drukarek na rynku. Urządzenia te są kombinacją druku, kopiowania, skanowania a w większości także i faksu.

Dzisiaj opiszemy 5 najlepszych wielofunkcyjnych drukarek na rynku. Urządzenia te są kombinacją druku, kopiowania, skanowania a w większości także i faksu. Na rynku jest naprawdę bogata oferta i wybrać najlepszą piątkę nie było w cale takie łatwe.

Top 5 wielofunkcyjnych urządzeń laserowych

1. Brother MFC-9440CN

Jest to bardzo wydajna drukarka, która charakteryzuje się bardzo oszczędną eksploatacją. Druk w kolorze jest na najwyższym poziomie. Szybkość druku kolorowego jest taka sama jak czarno-białego, czyli 21 stron na minutę (ppm). Największa rozdzielczość druku to 2400 x 600 dpi, pojemnik mieści 300 kartek.

Top 5 wielofunkcyjnych urządzeń laserowych

2. Dell Multifunction Color Laser Printer 3115cn

Główna zaleta tej drukarki to jej jakość druku w kolorze. Szybkość tego druku to 17 stron na minutę (ppm). Druk czarno-biały osiągany jest z szybkością 31 ppm. Największa rozdzielczość druku w kolorze wynosi 600 x 600 dpi a pojemnik zmieści 400 kartek.

Top 5 wielofunkcyjnych urządzeń laserowych

3. Xerox Phaser 6180MFP

Na polu wielofunkcyjnych drukarek pod względem technologii jest ona na samej górze. Temu także odpowiada wysoka cena. Maksymalna szybkość druku kolorowego wynosi 20 stron na minutę (ppm). Szybkość druku czarno-białego to 31 ppm. W pojemniku zmieści się 400 kartek, największa rozdzielczość druku jest 600 x 600 dpi.

Top 5 wielofunkcyjnych urządzeń laserowych

4. Lexmark X500n

Drukarka ta charakteryzuje się głównie niskimi cenami eksploatacji. Szybkość druku w kolorze jest bardzo słaba, tylko 8 stron na minutę (ppm). Za to druk czarno-biały drukarka osiąga z szybkością 31 ppm. Najwyższa rozdzielczość druku w kolorze i czarno-białego wynosi 1200 x 600 dpi. Pojemnik mieści 250 kartek.

Top 5 wielofunkcyjnych urządzeń laserowych

5. Oki Printing Solutions C3530n

Jest to bardzo tania drukarka, która charakteryzuje się niska ceną zapasowych tunerów. Szybkość druku w kolorze to 17 stron na minutę (ppm) a czarno-białego 20 ppm. Do pojemnika wejdzie 250 kartek, największa rozdzielczość druku to 1200 x 1200 dpi.

Top 5 wielofunkcyjnych urządzeń laserowych

drukuj

Dyskusja w artykule


Ocena:

głosów: 0

Uwaga: im większa liczba, tym lepsza ocena

Dyskusje

Dyskusja do artykułu Top 5 wielofunkcyjnych urządzeń laserowych


liczba postów: 0

 

więcej

mniej

mniej marek

Twój głos został dodany.

Usuń możliwość

Model

wybierz

Musisz wybrać przynajmiej dwa produkty, żeby porównać.