Naprzód Canon Pixma MX850

 

Podziel się artykułem na społecznościowych i innych portalach.

Chcesz podzielić się tym artykułem z innymi? Klikając na ikony poniżej, można udostępnić w sieci.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopLinki ikona Bookmarky ikona TopArtykuly ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Canon Pixma MX850

Ondřej Koníček | Recenzje | Komentarzy: 0 |

W obszarze urządzeń wielofunkcyjnych marka Canon jest prężnie działająca firmą. Dzisiaj opiszemy kolejny model z tej serii, który nazywa się Pixma MX850. Prawie każdy model tej firmy jest bestsellerem, posiada znakomitą jakość druku oraz szybkość.

W obszarze urządzeń wielofunkcyjnych marka Canon jest prężnie działająca firmą. Dzisiaj opiszemy kolejny model z tej serii, który nazywa się Pixma MX850. Prawie każdy model tej firmy jest bestsellerem, posiada znakomitą jakość druku oraz szybkość. I tak też jest z tym modelem, aby dowiedzieć się więcej czytaj resztę artykułu .

Canon Pixma MX850

Na pierwszy rzut oka będziesz zauroczy Cię znakomity design. Nie jest to tylko zwykle urządzenie, jest to stylowy dodatek na Twoje biurko. Dzięki swojej mocy drukarka nadaje się bez problemów także do większych biur lub firmy. Możesz także faksować dokumenty lub skanować e-maile za pomocą specjalnego programu, który dostaniesz na CD razem z programem instalacyjnym. Do pojemnika wejdzie w sumie 300 kartek papier, a specjalny pojemnik tylko do skanera pomieści 35 kartek. Podczas kopiowania możesz ustawić także kopie obustronne. Drukarka posiada także system PictBridge do druku bezpośrednio z aparatu cyfrowego. Obsługa przebiega za pomocą ekranu LCD, który jest umieszczony na przedniej stronie wraz z panelem.

Canon Pixma MX850

Za małą dopłatą możesz mieć bluetooth 2.0 do komunikacji bezprzewodowej z komputerem. Rozmiary drukarki to 25.9 x 50 x 48.2 cm. Waży ona 17 Kg. Obsługa drukarki jest całkiem wymagająca i lepiej jest zasięgnąć pomocy. Drukarka pracuje bez problemów z systemem operacyjnym Windows XP, Vista, 2000 a Mac OS. Podłączenie drukarki przebiega według klasycznego schematu. Musisz zainstalować cartridge, podłącz drukarkę do PC, do prądu, zainstaluj ją i możesz zacząć pracować. Jeśli chodzi o szybkość druku, to zdjęcia 4 x 6 drukuje w 54 sekundy a rozmiar 8 x 10 drukuje w 1:45 min. Jakość druku tekstu, fotografii jest na znakomitym poziomie. Wśród innych drukarek, ta jest zdecydowanie ponad przeciętna.

Canon Pixma MX850

Drukarka Canon Pixma MX850 bardzo się nam podobała. Oferuje znakomite wyposażenie, wysoką szybkość druku tekstu i zdjęć, a także znakomitą jakość. Drukarka jest w sumie trochę duża a i jej obsługa nie należy do łatwych rzeczy.

Canon Pixma MX850

drukuj

Dyskusja w artykule


Ocena:

głosów: 1

Uwaga: im większa liczba, tym lepsza ocena

Dyskusje

Dyskusja do artykułu Canon Pixma MX850


liczba postów: 0

 

więcej

mniej

mniej marek

Twój głos został dodany.

Usuń możliwość

Model

wybierz

Musisz wybrać przynajmiej dwa produkty, żeby porównać.