Naprzód Epson PictureMate PM 270

 

Podziel się artykułem na społecznościowych i innych portalach.

Chcesz podzielić się tym artykułem z innymi? Klikając na ikony poniżej, można udostępnić w sieci.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopLinki ikona Bookmarky ikona TopArtykuly ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Epson PictureMate PM 270

Ondřej Koníček | Recenzje | Komentarzy: 0 |

Kompaktowe foto drukarki rozwijają się bardzo szybko i o wiele bardziej niż duże drukarki. Jakość druki się nieustannie polepsza, tak samo jak prędkość. Natomiast cena idzie bardzo szybko w dół i już teraz są to bardzo tanie i dostępne urządzenia.

Kompaktowe foto drukarki rozwijają się bardzo szybko i o wiele bardziej niż duże drukarki. Jakość druki się nieustannie polepsza, tak samo jak prędkość. Natomiast cena idzie bardzo szybko w dół i już teraz są to bardzo tanie i dostępne urządzenia. Jeden z najlepszych przypadków takiego rozwoju to modelowa seria firmy Epson o nazwie PictureMate. Dzisiaj przyjrzymy się bliżej modelowi Epson PictureMate PM 270.

Epson PictureMate PM 270

Drukarka PM 270 ma podobny wygląd do poprzedniego modelu w tej serii. Design jest bardzo ładny i nowoczesny. Ekran LCD w przeciwieństwie do poprzedników się powiększył i to do 3.6 cali. Pod nim znajdziesz panel do obsługi, który jest bardzo przejrzysty i łatwy w obsłudze. Drukować możesz nawet bez bezpośredniego podłączenia drukarki do PC. Jeśli masz bluetooth, możesz drukować z telefonu komórkowego. Za pomocą systemu PictBridge można drukować bezpośrednio z aparatu cyfrowego lub z karty pamięciowej. Bluetooth nie jest w wyposażeniu podstawowym, także będziesz go musiał dokupić. Ale nie jest to aż taka duża inwestycja, także zakup ten oczywiście polecamy. Potem będziesz mógł drukować już naprawdę wszędzie.

Epson PictureMate PM 270

Tak samo jak pozostałe drukarki w tej kategorii i Epson PictureMate PM 270 obsługuje druk zdjęć tylko w formacie 4x6. Obsługa zdjęć 5x7 oczywiście byłaby super, ale nie sądzimy, aby byłoby to konieczne. Na pudle na oficjalnych stronach producenta podana jest najwyższa prędkość druku 37 sekund jednego zdjęcia. Wielką niespodzianką było, kiedy mierzyliśmy czas druku i wyszło nam 35 sekund druku jednego zdjęcia. To się często nie zdarza, żeby prędkość druku była większa niż podaje producent. Nie tylko prędkość druku, ale i jego jakość jest na doskonałym poziomie. Głównie czarny kolor jest w tej kategorii rewelacyjny, więc lepszej drukarki nie znajdziesz. Grafika pozostałych kolorów jest także na wysokim ponad standardowym poziomie.

Epson PictureMate PM 270

Biorąc pod uwagę wszystkie właściwości Epson PictureMate PM 270 sądzimy, że jest to bardzo znakomita drukarka, która zadowoli udanym wyglądem, jakością druku i jago prędkością . Niska cena i łatwa obsługa jest już tylko wisienką na torcie i jeśli przymierzasz się do kupna kompaktowej foto drukarki to się nie zastanawiaj, mode ten jest bardzo dobrym wyborem.

Epson PictureMate PM 270

drukuj

Dyskusja w artykule


Ocena:

głosów: 0

Uwaga: im większa liczba, tym lepsza ocena

Dyskusje

Dyskusja do artykułu Epson PictureMate PM 270


liczba postów: 0

 

więcej

mniej

mniej marek

Twój głos został dodany.

Usuń możliwość

Model

wybierz

Musisz wybrać przynajmiej dwa produkty, żeby porównać.