Naprzód Dell 1720

 

Podziel się artykułem na społecznościowych i innych portalach.

Chcesz podzielić się tym artykułem z innymi? Klikając na ikony poniżej, można udostępnić w sieci.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopLinki ikona Bookmarky ikona TopArtykuly ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Dell 1720

Ondřej Koníček | Recenzje | Komentarzy: 0 |

Dzisiaj trochę bardziej przypatrzymy się monochromatycznej laserowej drukarce Dell 1720. Jest to tania drukarka, która charakteryzuje się głównie dobrym drukiem tekstu, przyjemnymi kosztami eksploatacji i szerokimi możliwościami ustawienia.

Dzisiaj trochę bardziej przypatrzymy się monochromatycznej laserowej drukarce Dell 1720. Jest to tania drukarka, która charakteryzuje się głównie dobrym drukiem tekstu, przyjemnymi kosztami eksploatacji i szerokimi możliwościami ustawienia.

Dell 1720

Jeśli chodzi o wygląd to drukarka jest bardzo ładna i łatwa w obsłudze. Obudowa jest zrobiona w kolorze czarno-szarym, na pierwszy rzut oka wygląda bardzo masywnie i dobrze. Rozmiary drukarki to 39.6 x 34.5 x 25.4 i waga 11 kg, także znalezienie miejsca dla Dell 1720 nie jest większym problemem. Pojemnik na papier mieści 250 kartek, ale można go powiększyć do 550 kartek. Pojemnik można ustawić na różne rodzaje i wielkość papieru, bardzo nas ucieszyła obecność automatycznego duplexera, który zajmuje się drukiem obustronnym. Panel do obsługi jest bardzo łatwy i posiada tylko podstawowe guziki co jest bardzo wygodne. Oprócz guzików na panelu znajdziesz także parę LED diod, które sygnalizują awarię, jaką jest np. zacięcie papieru. Standardowy cartridge wystarczy na 3000 kartek, a polecana liczba wydruków na jeden miesiąc to 25 tysięcy.

Dell 1720

Dell 1720 ma dwa warianty. Standardowy model ma klasyczne oznaczenie 1720, a drugi nazywa się 1720dn. Posiada dodatkowo podłączenie do sieci Ethernet i jest droższy o około 300 PLN. Obydwa modele mają taki sam procesor, który pracuje z częstotliwością 366MHz. Jeśli chodzi o pamięć, model 1720 ma 16 MB i 1720dn 32 MB. Obie drukarki maja pamięć upgradowaną, a dokładniej 144 i 160 MB. O połączenie z komputerem odpowiedzialny jest kabel USB, który dostaniesz jako część wyposażenia. Szybkość druku czarno-białego tekstu wynosi 13.46 strony na minutę (ppm) i szybkość druku grafiki jest 21.59 ppm. Szybkość druku z programu PowerPoint wynosi 11.79ppm. Są to bardzo dobre wartości i drukarka jest na samym szczycie w swojej kategorii. Jakość druku tekstu nas także nie rozczarowała i jest wprost znakomita. Możesz użyć jakikolwiek format, a tekst będzie bardzo ostry i znakomicie czytelny. Jakość druku grafiki już nie jest tak dobra, głównie wyświetlanie kolorów.

Dell 1720

Podsumowując Dell 1720 jest bardzo dobrą drukarką laserową, która głównie przewyższa doskonałą szybkością i znakomitą jakością druku tekstu. Cena modelu 1720 wynosi z grubsza 800 PLN, lepszy model 1720dn kosztuje około 1200 PLN. Trochę rozczarowała nas jakość druku grafiki, ale aż tak strasznie to nie jest.

Dell 1720

drukuj

Dyskusja w artykule


Ocena:

głosów: 0

Uwaga: im większa liczba, tym lepsza ocena

Dyskusje

Dyskusja do artykułu Dell 1720


liczba postów: 0

 

więcej

mniej

mniej marek

Twój głos został dodany.

Usuń możliwość

Model

wybierz

Musisz wybrać przynajmiej dwa produkty, żeby porównać.