Naprzód HP Photosmart A636

 

Podziel się artykułem na społecznościowych i innych portalach.

Chcesz podzielić się tym artykułem z innymi? Klikając na ikony poniżej, można udostępnić w sieci.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopLinki ikona Bookmarky ikona TopArtykuly ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

HP Photosmart A636

Ondřej Koníček | Recenzje | Komentarzy: 0 |

Większość małych drukarek fotograficznych jest bardzo łatwa do ustawienia i późniejszego użytkowania. Dziś ocenimy kolorową drukarkę fotograficzną HP Photosmart A 636, która wyróżnia się jeszcze łatwiejszym i przejrzystszym sposobem użytkowania.

Większość małych drukarek fotograficznych jest bardzo łatwa do ustawienia i późniejszego użytkowania. Dziś ocenimy kolorową drukarkę fotograficzną HP Photosmart A 636, która wyróżnia się jeszcze łatwiejszym i przejrzystszym sposobem użytkowania niż wszystkie inne podobne drukarki, które kiedykolwiek widzieliśmy. A to już coś. Cała drukarka wykonana jest z plastiku, który łączy szarość z czernią. Design jest bardzo udany i na pewno nie przyniesie Ci wstydu. Rozmiary drukarki to: 13.4 x 25.1 x 11.7 cm a waga to jedyne 1.5 kg, tak więc chodzi o naprawdę kompaktowe urządzenie, które nie potrzebuje dużo miejsca. Za niewielką kwotę możesz dokupić blootooth a silniejszą baterię. Na górze drukarki znajdziesz wielki panel sterowania, na którym jest umieszczony kolorowy ekran LCD o przekątnej 4,8 cala. Głównie dzięki niemu użytkowanie drukarki jest naprawdę łatwe, nie przysparza problemów nawet bez długiego studiowania instrukcji obsługi. Drukarka połączona jest z komputerem za pomocą klasycznego kabla USB, który, razem z płytą CD zawierającą program instalacyjny, jest częścią wyposażenia. Instalacja przebiega bezproblemowo w każdym systemie operacyjnym. Na panelu sterowania możesz z łatwością modyfikować zdjęcia, które masz zamiar wydrukować. Możesz również dodawać różne rameczki, redukować efekt czerwonych oczu czy też zmieniać jasność zdjęcia.

HP Photosmart A636

Jakość zdjęć na urządzeniach HP jest prawie zawsze wspaniała, ten model również nie jest wyjątkiem. Kolory są rzeczywiste,a zdjęcia zawierają dużo detali. Jedynym kolorem, który nas trochę zawiódł była zieleń, która jest zbyt wyraźna i trochę zakłóca pozostałe kolory. Zdjęcia są dość wytrzymałe na przetarcia. HP gwarantuje ich żywotność do 200 lat, oczywiście zakładając idealne warunki, jakimi jest zaciemnienie i brak wilgotności. Jeśli zdecydujesz się umieścić zdjęcia za szkłem, wytrzymają 50 lat, ale jeśli zostawisz je na normalnym świetle i powietrzu to tylko 10 lat. Szybkość druku kolorowych zdjęć jest przeciętna, urządzenie wydrukuje zdjęcie w formacie 4 x 6 w 1,31 minuty. Niektóre konkurencyjne drukarki zrobią to samo w 50 sekund. Możesz także drukować bezpośrednio z karty pamięci lub flash dysku. W tym przypadku druk fotografii trwa 1,23 i 1,35 min. Drukarka bez problemu drukuje również zdjęcia w rozmiarze 4 x 7.

HP Photosmart A636

HP Photosmart A636 jest ponadprzeciętną kolorową drukarką do zdjęć, która łączy wysoką jakość zdjęć z wspaniałą łatwością użytkowania i ujmującym designem. Mogłaby się jedynie poprawić szybkość druku, przy czym nie jest to aż tak straszne. Cena oscyluje wokół 150 euro (około 480 PLN).

HP Photosmart A636

drukuj

Dyskusja w artykule


Ocena:

głosów: 1

Uwaga: im większa liczba, tym lepsza ocena

Dyskusje

Dyskusja do artykułu HP Photosmart A636


liczba postów: 0

 

więcej

mniej

mniej marek

Twój głos został dodany.

Usuń możliwość

Model

wybierz

Musisz wybrać przynajmiej dwa produkty, żeby porównać.