Naprzód Kyocera FS-1300D

 

Podziel się artykułem na społecznościowych i innych portalach.

Chcesz podzielić się tym artykułem z innymi? Klikając na ikony poniżej, można udostępnić w sieci.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopLinki ikona Bookmarky ikona TopArtykuly ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Kyocera FS-1300D

Ondřej Koníček | Recenzje | Komentarzy: 0 |

Drukarka Kyocera FS-1300D prawdopodobnie nigdy nie zbierze pochwał za prędkość czy jakość wydruku. Jest interesująca z zupełnie innego powodu – to, co ją wyróżnia to bardzo niska cena zakupu i małe koszty użytkowania.

Drukarka Kyocera FS-1300D prawdopodobnie nigdy nie zbierze pochwał za prędkość czy jakość wydruku. Jest interesująca z zupełnie innego powodu – to, co ją wyróżnia to bardzo niska cena zakupu i małe koszty użytkowania. Chodzi o jedną z najbardziej opłacalnych drukarek dostępnych na rynku.

Kyocera FS-1300D

Kyocera FS-1300D została zaprojektowana do użytku w niewielkim gospodarstwie domowym lub mało wymagającym biurze. Wymiary urządzenia to: 24.9 x 37.6 x 39.4 cm, przy wadze 10 kg. Ewentualne przestawianie sprzętu nie powinno być problemem nawet dla jednej osoby. Drukarka została wyposażona w standardowy podajnik papieru na 250 kartek oraz podajnik uniwersalny na 50 kartek. Jak na tanią drukarkę to jest to całkiem dobry wynik. Możesz również dokupić dodatkowe dwie kasety, każda o pojemności 250 kartek, dzięki czemu w sumie będzie można załadować 800 kartek papieru. Standardem wyposażenia drukarki jest automatyczny duplexer, dzięki któremu obustronny wydruk to już żaden problem. Ustawienia są takie same, jak przy każdej monochromatycznej drukarce laserowej. Wystarczy podłączyć do komputera, do prądu, zainstalować cartridge, włożyć papier do podajnika i już możesz drukować.

Kyocera FS-1300D

Podłączenie do komputera następuje za pomocą klasycznego kabla USB, instalacja nie powinna przysporzyć Ci żadnych problemów, sterowniki pracują pod wszystkimi systemami operacyjnymi. Jak już wspomnieliśmy, prędkość druku nie jest największą zaletą omawianej drukarki. Większość konkurencyjnych urządzeń jest o wiele szybszych. Jakość druku jest na dość dobrym poziomie, poszczególne litery są ostre i czytelne nawet przy użyciu małej czcionki. Jakość wydruku grafiki nie jest już tak dobra, i w porównaniu z konkurencją wyraźnie pozostaje w tyle. Główną zaletą drukarki są niskie koszty jednego wydruku. Cartridge wystarczy na wydruk 7200 stron, co jest naprawdę dobrym wynikiem, dzięki czemu chodzi o najbardziej oszczędną drukarkę w swojej klasie. Orientacyjna cena jednego wydruku to 1,2 centa. Standardowa cena w przypadku innych drukarek waha się w granicach 3,4 centa.

Kyocera FS-1300D

Kyocera FS-1300D

Kyocera FS-1300D to ekonomiczna drukarka, która wyróżnia się niskimi kosztami zakupu i eksploatowania. Prędkość nie należy do najlepszych, ale jakość druku oceniamy jako wystarczająca.

Kyocera FS-1300D

drukuj

Dyskusja w artykule


Ocena:

głosów: 1

Uwaga: im większa liczba, tym lepsza ocena

Dyskusje

Dyskusja do artykułu Kyocera FS-1300D


liczba postów: 0

 

więcej

mniej

mniej marek

Twój głos został dodany.

Usuń możliwość

Model

wybierz

Musisz wybrać przynajmiej dwa produkty, żeby porównać.