Naprzód HP Photosmart C4480

 

Podziel się artykułem na społecznościowych i innych portalach.

Chcesz podzielić się tym artykułem z innymi? Klikając na ikony poniżej, można udostępnić w sieci.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopLinki ikona Bookmarky ikona TopArtykuly ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

HP Photosmart C4480

Ondřej Koníček | Recenzje | Komentarzy: 0 |

Dziś przedstawiamy urządzenie wielofunkcyjne firmy HP o symbolu Photosmart C4480 Inkjet. Chodzi o atramentową drukarkę, która jest bardzo stylowa, ale ma również swoje wady.

Dziś przedstawiamy urządzenie wielofunkcyjne firmy HP o symbolu Photosmart C4480 Inkjet. Chodzi o atramentową drukarkę, która jest bardzo stylowa, ale ma również swoje wady.

HP Photosmart C4480

Bardzo spodobał nam sie design tego nowego urządzenia. Wygląda bardzo elegancko i stylowo, więc w niczym nie będzie przeszkadzał, a wręcz odwrotnie, ozdobi Twój stół. Na pierwszy rzut oka przypomina trochę pudełko po butach. Drukarka pomieści 150 kartek papieru, co jest stosunkowo średnim wynikiem. Nie posiada automatycznego dupleksera, który umożliwiałby obustronny druk. Panel sterowania jest bardzo prosty, a to głównie dlatego, że nie oferuje zbyt wiele. Zawiera 1.5-calowy kolorowy wyświetlacz LCD oraz kilka malutkich przycisków. Na wyświetlaczu obejrzeć można przygotowywane do wydruku zdjęcia. Drukarka wyposażona została w dwa sloty na karty pamięci, dlatego drukować można bezpośrednio przy ich użyciu, co jest bardzo wygodne.

HP Photosmart C4480

Wydajność na pierwszy rzut oka wypada bardzo dobrze, ale w rzeczywistości jest wręcz przeciwnie. Prędkość druku tekstu czarnobiałego to 7.5 stron na minutę (ppm), co jest jedynie przeciętnym wynikiem. W przypadku druku w kolorze prędkość spada do 1.8 ppm lub nawet niżej. Jakość zarówno czarno-białego, jak i kolorowego druku jest dobra, poszczególne litery są wystarczająco ostre i czytelne. Kopie i skany zdjęć również wyglądają dobrze, ze względu na ich jakość urządzenie można sklasyfikować jako ponadprzeciętne.Poszczególne kolorowe cartridge są drogie, a ponieważ drukarka nie należy do oszczędnych, to będziesz musiał je wymieniać częściej, niż byś sobie tego życzył.

HP Photosmart C4480

Głównie z powodu wysokich kosztów druku jest to jedynie przeciętne urządzenie wielofunkcyjne, konkurencja odrobinę przoduje. Ucieszyła nas jednak wysoka jakość druku kolorowych zdjęć, kolory wyglądają bardzo realistycznie, odtworzenie szczegółów jest również na wysokim poziomie. Cena oscyluje wokół 270 PLN, co jest kwotą całkiem do przyjęcia.

HP Photosmart C4480

drukuj

Dyskusja w artykule


Ocena:

głosów: 0

Uwaga: im większa liczba, tym lepsza ocena

Dyskusje

Dyskusja do artykułu HP Photosmart C4480


liczba postów: 0

 

więcej

mniej

mniej marek

Twój głos został dodany.

Usuń możliwość

Model

wybierz

Musisz wybrać przynajmiej dwa produkty, żeby porównać.