Naprzód Dell V305W

 

Podziel się artykułem na społecznościowych i innych portalach.

Chcesz podzielić się tym artykułem z innymi? Klikając na ikony poniżej, można udostępnić w sieci.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopLinki ikona Bookmarky ikona TopArtykuly ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Dell V305W

Ondřej Koníček | Recenzje | Komentarzy: 0 |

Dziś przedstawiamy nowe urządzenie wielofunkcyjne firmy Dell o symbolu V305W. Chodzi o atramentową drukarkę, która wyróżnia się przystępną ceną i wysoką jakością druku.

Dziś przedstawiamy nowe urządzenie wielofunkcyjne firmy Dell o symbolu V305W. Chodzi o atramentową drukarkę, która wyróżnia się przystępną ceną i wysoką jakością druku.

Dell V305W

Pod względem wyglądu chodzi o bardzo stylowe i eleganckie urządzenie, a to głównie dzięki połączeniu dwóch kolorów. Z prawej strony znajduje się całkiem prosty i przejrzysty panel sterowania, na którym umieszczony został ekran OLED. Odtwarza on ustawienia menu oraz informacje o druku. Ogólnie jest to ponadprzeciętnie wyposażone urządzenie. Znajduje się tu na przykład bezprzewodowe podłączenie 802.11b/g, podajnik na 100 kartek papieru, manualny duplexer (zapewnia dwustronny wydruk) oraz slot na dwa rodzaje kart pamięci. Uruchomienie urządzenia jest bardzo łatwe, wystarczy podłączyć do prądu, umieścić cartridge, do podajnika włożyć papier i już można kserować i drukować. Podłączenie do komputera nie jest niezbędne, ale jeśli się to pominie, nie będzie działał skaner.

Dell V305W

Jeśli chodzi o prędkość, urządzenie drukuje w kolorze z prędkością 18 stron na minutę (ppm), natomiast w przypadku czarnobiałego wydruku prędkość wynosi 25 ppm. Niestety druk kolorowych zdjęć przebiega bardzo wolno – z prędkością 1,2 ppm, a to tylko w niektórych przypadkach, ponieważ zwykle jest jeszcze wolniejszy. Maksymalna rozdzielczość druku jest taka sama w przypadku zarówno kolorowych, jak i czarnobiałych wydruków - 4800 x 1200 dpi, natomiast rozdzielczość skanera wynosi 1200 x 2400 dpi. Jakość druku tekstu jest na bardzo wysokim poziomie, pojedyncze litery są czytelne i całkiem ostre. Podobnie w przypadku zdjęć – ich jakość jest również ponadprzeciętna. Niestety drukarka wykorzystuje bardzo drogi atrament, dlatego koszty eksploatacji moga urosnąć do bardzo wysokich kwot.

Dell V305W

Dell V305W to ponadprzeciętne urządzenie wielofunkcyjne, które oferuje wysoką jakość druku tekstu i zdjęć. Prędkość w przypadku druku czarnobiałego jest dobra, ale już przy kolorowych zdjęciach znajduje się poniżej średniej. Nie spodobały nam się wysokie koszty eksploatacyjne, ale za to cena urządzenia jest bardzo przystępna, waha się wokół 130 dolarów (ok. 300 PLN).

Dell V305W

drukuj

Dyskusja w artykule


Ocena:

głosów: 0

Uwaga: im większa liczba, tym lepsza ocena

Dyskusje

Dyskusja do artykułu Dell V305W


liczba postów: 0

 

więcej

mniej

mniej marek

Twój głos został dodany.

Usuń możliwość

Model

wybierz

Musisz wybrać przynajmiej dwa produkty, żeby porównać.