Naprzód Lexmark X4550 Wireless All-In-One Printer

 

Podziel się artykułem na społecznościowych i innych portalach.

Chcesz podzielić się tym artykułem z innymi? Klikając na ikony poniżej, można udostępnić w sieci.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopLinki ikona Bookmarky ikona TopArtykuly ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Lexmark X4550 Wireless All-In-One Printer

Ondřej Koníček | Recenzje | Komentarzy: 0 |

Společnost Lexmark je známá především díky svým multifunkčnim stanicím. Dnes pro vás máme model s označením X4550, která vyniká hlavně nízkou pořizovací cenou a bezdrátovým tiskem. Pojďme se podívat i na ostatní informace.

Firma Lexmark znana jest głównie dzięki swoim urządzeniom wielofunkcyjnym. Dzisiaj przedstawiamy model o symbolu X4550, któy wyróżnia się niską ceną i bezprzewodowym drukowaniem. Przyjrzyjmy się pozostałym informacjom.

Lexmark X4550 Wireless All-In-One Printer

Pod względem designu jest to całkiem udane urządzenie, jego korpus wykonany jest z wysokiej jakości plastiku, sprawia wrażenie stabilnego i solidnego. Ze względu na niską cenę dokonale nadaje się do domu. Niestety urządzenie Lexmark X4550 jest całkiem duże, znalezienie dla niego miejsca nie jest łatwym zadaniem. Z przodu znajduje się bardzo prosty i przejrzysty panel sterowania, ustawienia drukarki wyświetla monochromatyczny wyświetlacz. Tuż obok panelu sterowania umieszczono port USB i slot na karty pamięci typu SD, MMC i CompactFlash. Urządzenie posiada oczywiście skaner, który tradycyjnie znajduje się na wierzchu sprzętu. Uruchomienie urządzenia jest bardzo proste, nie trzeba nawet podłączać go do komputera.

Lexmark X4550 Wireless All-In-One Printer

Lexmark X4550 Wireless All-In-One Printer

Największym wabikiem jest prawdopodobnie bezprzewodowe drukowanie przez interfejs 802.11g, który jest zgodny z 802.11b. To powinnno zapewnić obsługę większości dzisiejszych typów sieci bezprzewodowych. Jeśli podłączysz drukarkę to komputera, instalacja jest bardzo łatwa pod wszystkimi systemami operacyjnymi. Zaskoczyła nas doskonała jakość zdjęć, które drukowane są w maksymalnej rozdzielczości 4800 x 1200dpi, co jest naprawdę imponujące. Urządzenie posiada również system PictBridge, który umożliwia drukowanie bezpośrednio z aparatu. Skaner wykorzystuje 48-bitową głębokość kolorów i 16-bitową skalę koloru szarego. Jakość wydruków jest ponadprzeciętna, tekst jest ostry i czytelny nawet przy użyciu małej czcionki. Największą niespodzianką była niska cena, która oscyluje wokół 100 euro (ok. 370 PLN), ale udało nam się znaleźć egzemplarze nawet za około 65 euro (ok. 250 PLN).

Lexmark X4550 Wireless All-In-One Printer

Lexmark X4550 Wireless All-In-One Printer

drukuj

Dyskusja w artykule


Ocena:

głosów: 0

Uwaga: im większa liczba, tym lepsza ocena

Dyskusje

Dyskusja do artykułu Lexmark X4550 Wireless All-In-One Printer


liczba postów: 0

 

więcej

mniej

mniej marek

Twój głos został dodany.

Usuń możliwość

Model

wybierz

Musisz wybrać przynajmiej dwa produkty, żeby porównać.