Naprzód Brother MFC-9440CN

 

Podziel się artykułem na społecznościowych i innych portalach.

Chcesz podzielić się tym artykułem z innymi? Klikając na ikony poniżej, można udostępnić w sieci.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopLinki ikona Bookmarky ikona TopArtykuly ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Brother MFC-9440CN

Ondřej Koníček | Recenzje | Komentarzy: 0 |

Wielofunkcyjne drukarki firmy Brother przeznaczone są przede wszystkim do mniejszych biór lub mniej wymagającego domostwa. Dzisiaj zaprezentujemy nowy model oznaczony jako MFC-9440CN, który na pewno was nie zawiedzie szybkością druku.

Wielofunkcyjne drukarki firmy Brother przeznaczone są przede wszystkim do mniejszych biór lub mniej wymagającego domostwa. Dzisiaj zaprezentujemy nowy model oznaczony jako MFC-9440CN, który na pewno was nie zawiedzie szybkością druku.

Brother MFC-9440CN

Jej design nie należy do jakiś szczególnych, jest po prostu standardowy, ale wygląd u tych urządzeń nie jest najważniejszym czynnikiem. Jej całkowite rozmiary to 19.2 x 17 x 19 oraz waga 72.6 funtów czyni manipulację nim niezbyt łatwą, tak samo jak znalezienie dla niej odpowiedniego miejsca. Jest to urządzenie wielofunkcyjne, dlatego poradzi sobie z drukiem, kserowaniem, skanowaniem oraz faksowaniem, co w przypadku biura jest bardzo przydatną funkcją. Podstawowy pojemnik na papier pojmie 250 arkuszy, a za niewielką dopłatą możecie kupić dodatkowy pojemnik na 500 arkuszy, co daje już całkiem solidny wynik . Niestety nie znajdziecie tu automatycznego dupleksera, ale jest duplekser manualny. Na panelu sterującym, który nie należy do najprostszych w obsłudze, znajduje się monochromatyczny ekran LCD, na którym wyświetlane są informacje o ustawieniach drukarki oraz inne cechy urządzenia.

Brother MFC-9440CN

Brother MFC-9440CN

Podłączenie i uruchomienie urządzenia należy do niezmiernie łatwych czyności, tak samo jak u podobnych urządzeń. Wystarczy podłączyć go do kontaktu, napełnić zasobnik papierem i możecie już kserować albo drukować. Jeżeli będziecie chcieli skorzystać z faksu, musicie się podłączyć do komputera. Instalacja jest bardzo prosta i bezproblemowa. Jednym z największych plusów tego urządzenia jest szybkość druku. Druk kolorowy trwa 21 stron na minutę (ppm), a druk czarno-biały jest tak samo szybki. Dzięki systemowi PictBridge możecie drukować bezpośrednio z aparatu cyfrowego, co jest użyteczną i praktyczną cechą. Jakość druku tekstu jest świetna, pojedyncze litery są bardzo ostre i czytelne nawet przy skorzystaniu z małej czcionki. Druk kolorowych zdjęć nie jest już niestety tak dobry. Czasem pojawiają się rozmazane brzegi i całościowo zdjęcia nie spodobały się nam. Brother MFC-9440CN jest bardzo dobrą drukarką wielofunkcyjną, która jest stworzona do korzystania z niej w biurze. Do najlepszych jej stron należy jakość druku tekstu oraz całkowita szybkość pracy urządzenia. Jakość drukowanych zdjęć nie jest najlepsza, ale można na to przymknąć oko.

Brother MFC-9440CN

~i6

drukuj

Dyskusja w artykule


Ocena:

głosów: 0

Uwaga: im większa liczba, tym lepsza ocena

Dyskusje

Dyskusja do artykułu Brother MFC-9440CN


liczba postów: 0

 

więcej

mniej

mniej marek

Twój głos został dodany.

Usuń możliwość

Model

wybierz

Musisz wybrać przynajmiej dwa produkty, żeby porównać.