Naprzód Dell 968W

 

Podziel się artykułem na społecznościowych i innych portalach.

Chcesz podzielić się tym artykułem z innymi? Klikając na ikony poniżej, można udostępnić w sieci.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopLinki ikona Bookmarky ikona TopArtykuly ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Dell 968W

Ondřej Koníček | Recenzje | Komentarzy: 0 |

Kolorowa drukarka wielofunkcyjna Dell 968W jest szybsza, droższa i mocniejsza w porównaniu do poprzedniego modelu 948 AIO. Posiada dużo lepsze wyposażenie i najbardziej nadaje się do korzystania w mniejszych biurach.

Kolorowa drukarka wielofunkcyjna Dell 968W jest szybsza, droższa i mocniejsza w porównaniu do poprzedniego modelu 948 AIO. Posiada dużo lepsze wyposażenie i najbardziej nadaje się do korzystania w mniejszych biurach.

Dell 968W

Design jest całkiem interesujący, urządzenie jest eleganckie i wykonane z wysokiej jakości materiałów. Do tego posiada przyjemne rozmiary oraz wagę, dlatego manipulacja z nią jest łatwa i nie powinniście mieć najmniejszych problemów ze znalezieniem dla niej miejsca. Z przodu znajdziecie przejrzysty i prosty w obsłudze panel sterujący, w którym dominuje 2.4-calowy kolorowy ekran LCD, na którym wyświetlane jest menu oraz możecie przejrzeć wasze zdjęcia przed drukiem. Panel jest bardzo podatny na odciski palców, dlatego będziecie musieli go dość często czyścić. Pojemnik na papier pomieści 150 arkszy, a za dopłatą możecie dokupić jeszcze jeden z taką sama pojemnością. Uruchomienie urządzenia jest bardzo proste i wystarczy ją podłączyć do prądu, zasobnik napełnić papierem i już możecie drukować.

Dell 968W

Dell 968W

Koszty użytkowania nie są najmniejsze, dlatego niezbyt opłaci się korzystanie z niej w domu. Na jednym tonerze uda się wam wydrukować do 490 arkuszy, a jego wymiana jest cięższa i bardziej skomplikowana niż u większości podobnych urządzeń. Z siecią możecie się połączyć także za pomocą WiFi, które jest częścią podstawowego wyposażenia. Nie byliśmy zbyt zadowoleni z szybkości druku. Czarno-biały wydruk przebiega w czasie 10.2 stron na minutę (ppm), ale z drukiem kolorowym jest trochę gorzej (2 strony na minutę). Jakość czarno-białego wydruku tekstu jest dość dobra, czerń jest bardzo głęboka, ale czasem pojawiał się problem z pojedynczymi literami, które były rozmazane. Z drukiem w kolorze jest uż znacznie lepiej i jeżeli skorzystacie z oryginalnego papieru Dell, na pewno będziecie zadowoleni z rezultatu. Dell 968W to dobra drukarka wielofunkcyjna, która posiada bogate wyposażenie, prostą obsługę oraz świetną jakość kolorowego druku. Z drugiej strony musicie liczyć się z dość dużymi nakładami pieniężnymi na jeden wydruk.

Dell 968W

drukuj

Dyskusja w artykule


Ocena:

głosów: 3

Uwaga: im większa liczba, tym lepsza ocena

Dyskusje

Dyskusja do artykułu Dell 968W


liczba postów: 0

 

więcej

mniej

mniej marek

Twój głos został dodany.

Usuń możliwość

Model

wybierz

Musisz wybrać przynajmiej dwa produkty, żeby porównać.