Naprzód Lexmark X5650

 

Podziel się artykułem na społecznościowych i innych portalach.

Chcesz podzielić się tym artykułem z innymi? Klikając na ikony poniżej, można udostępnić w sieci.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopLinki ikona Bookmarky ikona TopArtykuly ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Lexmark X5650

Ondřej Koníček | Recenzje | Komentarzy: 0 |

Nowa drukarka wielofunkcyjna Lexmark X5650 pod względem designu jest praktycznie taka sama jak model X7675, co znaczy, że jest dość duża, ale dysponuje dobrym wyposażeniem.

Nowa drukarka wielofunkcyjna Lexmark X5650 pod względem designu jest praktycznie taka sama jak model X7675, co znaczy, że jest dość duża, ale dysponuje dobrym wyposażeniem. Zapraszamy do zapoznania się z wynikami testu tego wielofunkcyjnego urządzenia.

Lexmark X5650

Jest to kolorowa drukarka tuszowa, za pomocą której można drukować, kserować oraz skanować. Można także faksować, co czyni ją użyteczną zarówno w domu, jak i w biurze. Jej całkowite rozmiary to 20.5 x 54.5 x 29.5 cm oraz waga 7.5 kg, co umożliwia dość łatwą manipulację. Ze znalezieniem dla niej miejsca na stole też nie powinno być najmniejszego problemu. Z przodu znajduje się całkiem udany panel sterujący, który posiada dwurzędowy ekran OLCD, na którym wyświetlane są informacje o druku. Fraszką będzie podłączenie i instalacja urządzenia. Wystarczy ją podłączyć do prądu, zainstalować toner, napełnić szufladkę papierem i za pomocą portu USB podłączyć się do komputera. Na dodatkowym CD otrzymacie sterowniki do Windows XP oraz Vista. Bez problemu działa także z Linux lub MAC OS.

Lexmark X5650

Lexmark X5650

Szybkość druku tekstu nie jest jakoś specjalnie oszałamiająca. Urządzenie poradzi sobie z czarno-białym drukiem w czasie 25 stron na minutę (ppm), a z kolorowym 18 stron na minutę. Byliśmy bardzo zadowoleni z możliwości druku bezpośrednio z portu USB, co oznacza, że możecie korzystać także z dysków flash. Możecie wykorzystać rozmiary papieru A4, A5, A6, B5, C6, DL, C5 lub B5. Możecie drukować z kart pamięci typu SD, Memory Stick, xD, MMC oraz Compact Flash, lub wykorzystać system PictBridge do bezpośredniego druku z aparatu cyfrowego. Na kartach pamięci możecie zapisywać także obrazki ze skanera, co oznacza, że podłączenie do komputera jest konieczne tylko w przypadku korzystania z faksu. Jakość druku grafik jest taka sama jak u większości urządzeń tego typu. Dlatego nie oczekujcie nic wyjątkowego, ale do wykorzystania na potrzeby mniejszego biura powinna w zupełności wystarczyć. Pojedyncze litery są wystarczająco ostre, dobrze czytelne nawet przy wykorzystaniu małego formatu. Nie byliśmy natomiast zbyt zadowoleni z wydruku kolorowych grafik oraz zdjęć. Kolory są bardzo jaskrawe co sprawia, że zdjęcia nie są zbyt realistyczne. Lexmark X5650 to lekko nadstandardowe urządzenie wielofunkcyjne, które może się pochwalić wysokiej jakości czarno-białym wydrukiem, niskimi kosztami eksploatacji oraz przystepną ceną.

Lexmark X5650

Lexmark X5650

drukuj

Dyskusja w artykule


Ocena:

głosów: 0

Uwaga: im większa liczba, tym lepsza ocena

Dyskusje

Dyskusja do artykułu Lexmark X5650


liczba postów: 0

 

więcej

mniej

mniej marek

Twój głos został dodany.

Usuń możliwość

Model

wybierz

Musisz wybrać przynajmiej dwa produkty, żeby porównać.