Naprzód Canon Pixma MP630

 

Podziel się artykułem na społecznościowych i innych portalach.

Chcesz podzielić się tym artykułem z innymi? Klikając na ikony poniżej, można udostępnić w sieci.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopLinki ikona Bookmarky ikona TopArtykuly ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Canon Pixma MP630

Ondřej Koníček | Recenzje | Komentarzy: 0 |

Podczas kupowania wielofunkcyjnej drukarki nie powinniście kierować się jedynie jej wyglądem, ale czasem trafią się i wyjątki. Nowa drukarka tuszowa Canon Pixma MP630 jest bardzo udana, a pod względem wyposażenia i możliwości jest naprawdę świetna.

Podczas kupowania wielofunkcyjnej drukarki nie powinniście kierować się jedynie jej wyglądem, ale czasem trafią się i wyjątki. Nowa drukarka tuszowa Canon Pixma MP630 jest bardzo udana, a pod względem wyposażenia i możliwości jest naprawdę świetnym urządzeniem.

Canon Pixma MP630

Urządzenie zachwyciło nas już na pierwszy rzut oka. Całość wykonana jest z wysokiej jakości plastiku ubranego w czarno-szarą szatę. W prostym panelu sterującym dominuje kolorowy ekran TFT o przekątnej 2.5-cala. Jego jakość jest dobra, co widać podczas przeglądania zdjęć przed drukiem z karty lub przez port USB Jej całkowite rozmiary to 17.6 x 45.0 x 36.8 cm, waga to 8.8 kg, a MP630 poradzi sobie z drukiem, kserowaniem oraz skanowaniem. Nie znajdziecie tu faksu, dlatego przeznaczeniem urządzenia jest przede wszyskim korzystanie w domu a nie w biurze. Brakuje także WiFi oraz Ethernet. Dzięki małemu rozmiarowi oraz niskiej wadze manipulacja stanie się możliwa i dla jednego człowieka. Byliśmy zadowoleni z obecności systemu PictBridge, który jest odpowiedzialny za bezpośredni druk z aparatu cyfrowego. Do kolejnych przyjemnych i pożytecznych cech można zaliczyć możliwość druku na CD/DVD oraz wsparcie wielu formatów kart pamięci, jak MemoryStick Duo, SD, xD oraz CompactFlash. Nastawienie urządzenia oraz uruchomienie go zajęło nam niecałe 30 minut.

Canon Pixma MP630

Nie mieliśmy najmniejszego problemu z uruchomieniem urządzenia na systemie operacyjnym Windows Vista, a Pixma jest kompatybilna z większością współczesnych systemów, jak Linux lub MAC OS. Canon obiecuje szybkość druku 15 stron na minutę (ppm), co jest całkiem niezłym poziomem. Druk czarno-białego oraz kolorowego tekstu wraz z różnymi diagramami, tabelkami oraz grafikami zabrał jej ok. 4min 28s/24 strony, co stanowi ok 12 ppm. Druk kolorowych zdjęć jest tego zupełnym przeciwieństwem i jest powolniejszy niż obiecuje Canon. Ale jakość druku jest bardzo dobra i w sumie to można jej wybaczyć dłuższy czas druku. Możecie drukować zdjęcia w formatach 6x4, 5x7, 8x10 oraz A4. Kserowanie przebiega z szybkością 18 - 29 ppm, a skanowanie to także dość szybki poces. Canon Pixma MP630 to dobra drukarka wielofunkcyjna, która jest przeznaczona przede wszystki do korzystania w domu. Oprócz świetnego wyglądu dysponuje także dobym wyposażeniem oraz rozbudowanymi możliwościami. Byliśmy zadowoleni przede wszystkim z kserowania i skanowania. Do jej najgorszych stron należy zaliczyć brak WiFi oraz Ethernet a także wolne drukowanie kolorowych zdjęć.

drukuj

Dyskusja w artykule


Ocena:

głosów: 2

Uwaga: im większa liczba, tym lepsza ocena

Dyskusje

Dyskusja do artykułu Canon Pixma MP630


liczba postów: 0

 

więcej

mniej

mniej marek

Twój głos został dodany.

Usuń możliwość

Model

wybierz

Musisz wybrać przynajmiej dwa produkty, żeby porównać.