Naprzód Canon Pixma MP980

 

Podziel się artykułem na społecznościowych i innych portalach.

Chcesz podzielić się tym artykułem z innymi? Klikając na ikony poniżej, można udostępnić w sieci.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopLinki ikona Bookmarky ikona TopArtykuly ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Canon Pixma MP980

Ondřej Koníček | Recenzje | Komentarzy: 0 |

Dziś przedstawimy jedną z najbardziej popularnych wielofunkcyjnych drukarek zeszłego roku: Canon Pixma MP970 Photo All-In-One. Nowa wersja to Canon Pixma MP980 Wireless Photo All-In-One Printer, która przoduje przede wszystkim w wyposażeniu.

Dziś przedstawimy jedną z najbardziej popularnych wielofunkcyjnych drukarek zeszłego roku: Canon Pixma MP970 Photo All-In-One. Nowa wersja to Canon Pixma MP980 Wireless Photo All-In-One Printer, która przoduje przede wszystkim w wyposażeniu.

Canon Pixma MP980

Przedstawiona w bardzo ciekawym designu, w kombinacji czarnego ze srebrnym, sprawia bardzo eleganckie wrażenie. Na pewno będzie ozdobą waszego biura. Przeznaczona jest przede wszystkim do mniejszych biur oraz do korzystania w domu. Niestety nie posiada faksu, co trochę ogranicza korzystanie z niej w biurze. Całkowite rozmiary to 7.9 x 15.2 x 18.5, co jest całkiem przyjemną wielkością i nie powinno być problemu dla znalezienia dla niej miejsca na stole. Dzięki relatywnie niskiej wadze, manipulacja z nią nawet dla jednego człowieka nie powinna stanowić żadnego problemu. W prostym i przejrzystym panelu sterującym, dominuje kolorowy ekran LCD o przekątnej 3.5'', na którym można zobaczyć zdjęcia przed ich drukiem oraz ustawienia drukarki. Dzięki systemowi PictBridge, możecie drukować zdjęcia bezpośredno z aparatu cyfrowego a za pomocą portu USB, istnieje możliwość bezpośredniego druku z kart pamięci. Drukarka wspiera aż 12 typów kart pamięci. Za podłączenie z komputerem jest odpowiedzialny port USB 2.0 a dzięki WiFi oraz Ethernet możecie Pixmu MP970 bez żadnego problemu podłączyć do sieci. Pojemność zasobnika na papier wynosi 300 arkuszy.

Canon Pixma MP980

Canon Pixma MP980

Urządzenie korzysta z osobnych tonerów dla każdego koloru a uruchomienie jej jest bardzo proste. Wystarczy podłączyć ją do prądu, zainstalować tonery, połączyć ją z komputerem i włączyć program instalacyjny, który jest dołączony na CD. Na płycie są sterowniki do systemów operacyjnych Windows XP, ale także i do Vista, 2000 oraz Mac OS 10.3.9. Podłączenie do sieci także nie stanowiło najmniejszego problemu, wystarczy tylko podłączyć kabel USB i wybrać w programie instalacyjnym, w jaki sposób będziecie korzystać z urządzenia w sieci a następnie odłączyć kabel USB. Szybkość druku jest na całkiem niezłym poziomie, np. klasyczna czarno-biała fotografia w wielkości 4 x 6 trwa 1:13 a na fotografię 8 x 10 będziecie czekać 2:01. Szybkość druku jest wystarczająca, mimo, że w przypadku urządzeń konkurencji, przedstawiają się znacznie lepiej. Jakość druku kolorowych zdjęć jest na prawdę dobra i byliśmy przyjemnie zaskoczeni. Przedstawienie kolorów jest bardzo realistyczne i wyraźne co do najmniejszego detalu. Canon Pixma MP980 jest dobrym urządzeniem wielofunkcyjnym, które posiada WiFi, zintegrowany automatyczny duplexer, gwarantuje dobrą jakość druku kolorowych zdjęć oraz przyjemny interfejs użytkownika. Niestety zabrakło w niej faksu oraz jest troszkę dziwna instalacja do sieci.

Canon Pixma MP980

drukuj

Dyskusja w artykule


Ocena:

głosów: 0

Uwaga: im większa liczba, tym lepsza ocena

Dyskusje

Dyskusja do artykułu Canon Pixma MP980


liczba postów: 0

 

więcej

mniej

mniej marek

Twój głos został dodany.

Usuń możliwość

Model

wybierz

Musisz wybrać przynajmiej dwa produkty, żeby porównać.