Naprzód Dell P703w All-In-One Wireless Photo Printer

 

Podziel się artykułem na społecznościowych i innych portalach.

Chcesz podzielić się tym artykułem z innymi? Klikając na ikony poniżej, można udostępnić w sieci.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopLinki ikona Bookmarky ikona TopArtykuly ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Dell P703w All-In-One Wireless Photo Printer

Ondřej Koníček | Recenzje | Komentarzy: 0 |

Nie jest tajemnicą, że drukarki firmy Dell swoimi specyfikacjami technicznymi oraz wyposażeniem bardzo przypominają drukarki innych firm. Chociażby drukarki tuszowe, które są bliskimi krewnymi podobnych urządzeń firmy Lexmark. Dzisiaj zaprezentujemy test

Nie jest tajemnicą, że drukarki firmy Dell swoimi specyfikacjami technicznymi oraz wyposażeniem bardzo przypominają drukarki innych firm. Chociażby drukarki tuszowe, które są bliskimi krewnymi podobnych urządzeń firmy Lexmark. Dzisiaj zaprezentujemy test drukarki Dell P703w All-In-One Wireless Photo Printer.

Dell P703w All-In-One Wireless Photo Printer

Urządzenie troszkę różni się od produktów firmy i jest to pierwsze urządzenie oparte na designu serii Kodak all-in-one, co czyni z niej zupełnie inny produkt. Design to przede wszystkim prosta forma, jakość oraz czarny kolor, który dodaje jej atrakcyjności. W przejrzystym panelu sterującym dominuje kolorowy ekran LCD o przekątnej 3-cale, który jest przeznaczony przede wszystkim do przeglądania zdjęć przed drukiem. Szufladka na papier pomieści 100 arkuszy standardowego papieru, co powinno w zupełności wystarczyć do korzystania w domu. Znajdziecie tu także pojemnik na 20 arkuszy papieru fotograficznego w klasycznej wielkości 4 x 6. Urządzenie poradzi sobie z drukiem, kserowaniem, skanowaniem, ale niestety nie znajdziecie tu faksu. Dzięki obecności wbudowanego WiFi, podłączenie do sieci stanie się bardzo proste i szybkie. Dzięki slotowi na karty pamięci możecie drukować bezpośrednio z karty, ale niestety nie ma możliwości druku z dysków flash, chociaż oczywiście znajdziecie tu port USB. Urządzenie posiada także system PictBridge, dlatego druk z aparatu cyfrowego jest jak najbardziej możliwy. Rozmiary są całkiem przyjemne (8.7 x 20.3 x 14.5) i dlatego nie powinniście mieć problemu ze znalezieniem dla niej miejsca na stole.

Dell P703w All-In-One Wireless Photo Printer

Dell P703w All-In-One Wireless Photo Printer

Fraszką będzie także podłączenie i instalacja urządzenia. Wystarczy ją podłaczyć do prądu, zainstalować toner, napełnić papierem szufladkę i za pomocą portu USB podłączyć się do komputera. Na dodatkowym CD otrzymacie sterowniki do Windows XP oraz Vista. Szybkość druku kolorowych zdjęć jest bardzo dobra. Klasyczne zdjęcie o wielkości 4 x 6 drukuje się w czasie 1:02, a większe fotografie 8 x 10 w czasie 1:51, co stanowi bardzo dobry wynik. Zarówno druk zdjęć, jak i grafiki jest na naprawdę dobrym poziomie i stanowi główny atut tego urządzenia. Tekst jest idealnie ostry oraz dobrze czytelny. Ostrość pojedynczych liter oraz jakość druku jest podobna do druku na drukarkach laserowych. Jakość druku grafik jest na standardowym poziomie, co powinno w zupełności wystarczyć na potrzeby domowe. Byliśmy bardzo zadowoleni z jakości druku kolorowych zdjęć, a ich jakość jest zbliżona do jakości wydruku w profesjonalnym studiu fotograficznym. Pojedyncze kolory są bardzo realistyczne i ich ostrość jest także na świetnym poziomie.

Dell P703w All-In-One Wireless Photo Printer

Dell P703w All-In-One Wireless Photo Printer jest całkiem dobrą drukarką wielofunkcyjną, która może się pochwalić przede wszystkim dobrym wyposażeniem (WiFi, slot na karty pamięci, PictBridge), dobrą szybkością druku oraz jakością wydrukowanych tekstów oraz fotografii. Druk grafiki jest trochę na słabszym poziomie, brakuje tu faksu i nie za bardzo rozumieliśmy braku możliwości druku z dysków flash, co należy do głównych i najważniejszych minusów.

Dell P703w All-In-One Wireless Photo Printer

drukuj

Dyskusja w artykule


Ocena:

głosów: 1

Uwaga: im większa liczba, tym lepsza ocena

Dyskusje

Dyskusja do artykułu Dell P703w All-In-One Wireless Photo Printer


liczba postów: 0

 

więcej

mniej

mniej marek

Twój głos został dodany.

Usuń możliwość

Model

wybierz

Musisz wybrać przynajmiej dwa produkty, żeby porównać.