Naprzód Fuji Xerox Phaser 3125N

 

Podziel się artykułem na społecznościowych i innych portalach.

Chcesz podzielić się tym artykułem z innymi? Klikając na ikony poniżej, można udostępnić w sieci.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopLinki ikona Bookmarky ikona TopArtykuly ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Fuji Xerox Phaser 3125N

Ondřej Koníček | Recenzje | Komentarzy: 0 |

Jeżeli potrzebujecie do swojego biura lub domu tanią i szybką czarno-białą drukarkę, powinniście bliżej się przyjrzeć Fuji Xerox Phaser 3125/N. Spełnia te kryteria a dodatkowo dysponuje bardzo niskimi nakładami, co na pewno doceni każdy użytkownik.

Jeżeli potrzebujecie do swojego biura lub domu tanią i szybką czarno-białą drukarkę, powinniście bliżej się przyjrzeć Fuji Xerox Phaser 3125/N. Spełnia te kryteria a dodatkowo dysponuje bardzo niskimi nakładami, co na pewno doceni każdy użytkownik.

Fuji Xerox Phaser 3125N

Z wyglądu bardzo niepozorna, ponieważ Fuji Xerox Phaser 3125/N jest przede wszystkim nastawiona na funkcjonalność a nie na wygląd. Drukarka, niczym szara myszka, nie będzie rzucać się w oczy i znajdzie miejsce na waszym biurku. Zrobiona jest z dobrej jakości plastiku a jej całkowite rozmiary to: 25.3 x 35.8 x 29.8 cm. Dzięki przyjemnej wadze - 8.9 kg, manipulacje z drukarką, nie powinny stanowić żadnego problemu. Podstawowy zasobnik pomieści 250 arkuszy papieru A4, co w zupełności wystarczy do używania w domu, jak i w biurze. Ustawienie druku przebiega za pomocą bardzo łatwego w sterowaniu panelu, z którego korzysta się intuicyjnie i nawet nie istnieje potrzeba zapoznania się z ulotką informacyjną. Za podłączenie z komputerem odpowiedzialny jest port USB 2.0 a dzięki portowi 10/100Base-TX Ethernet możecie drukarkę podłączyć bezpośrednio do sieci. Razem z drukarką dostaniecie także CD z systemem operacyjnym Windows XP, Vista a MAC OS. Sama instalacja nie będzie stanowić żadnego problemu i bardzo szybko sobie z nią poradzicie. Instalacja oraz nastawienie zabrało nam ok 3 minuty.

Fuji Xerox Phaser 3125N

Jest to czarno-biała, laserowa drukarka, która wśród drukarek swojej kategorii, ma bardzo niskie zużycie energii. Do dalszych pozytywów można zaliczyć szybkość druku, który przebiega z predkością 24 stron na minutę (ppm) przy najwyższej rozdzielczości 1200 x 1200 dpi. Szybkość druku testowaliśmy na pięciostronicowym dokumencie, gdzie jedna strona drukowała się ok. 2.7 s. Podczas startu, drukarka jest troszkę wolniejsza a na pierwszy druk będziecie musieli czekać ok. 7s. Jakość druku tekstu jest na dobrym poziomie a na pewno będzie wystarczająca do korzystania w biurze. Pojedyńcze litery są bardzo wyraźne i czytelne nawet przy bardzo małej wielkości. Fuji Xerox Phaser 3125/N nie sprawdza się najlepiej w przypadku druku czarno-białych fotografii, kóre w niektórych przypadkach są mało kontrastowe i zatracają się w nich detaly. Do kolejnych plusów można zaliczyć cichą pracę podczas druku. Czarny toner wystarczy na 3000 wydruków. Czarno-biała drukarka laserowa, Fuji Xerox Phaser 3125/N jest nadstandardową maszyną, która może okazać się niezastąpioną w mniejszym biurze bądź w domu. Do największych plusów można zaliczyć świetną jakość wydruku tekstów, niską eksploatację oraz bardzo cichą pracę. Minusy, to niestety zła jakość wydruku zdjęć oraz grafik.

Fuji Xerox Phaser 3125N

drukuj

Dyskusja w artykule


Ocena:

głosów: 0

Uwaga: im większa liczba, tym lepsza ocena

Dyskusje

Dyskusja do artykułu Fuji Xerox Phaser 3125N


liczba postów: 0

 

więcej

mniej

mniej marek

Twój głos został dodany.

Usuń możliwość

Model

wybierz

Musisz wybrać przynajmiej dwa produkty, żeby porównać.