Naprzód Dell Color Laser 2135cn

 

Podziel się artykułem na społecznościowych i innych portalach.

Chcesz podzielić się tym artykułem z innymi? Klikając na ikony poniżej, można udostępnić w sieci.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopLinki ikona Bookmarky ikona TopArtykuly ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Dell Color Laser 2135cn

Ondřej Koníček | Recenzje | Komentarzy: 0 |

Dziś zaprezentujemy wielofunkcyjną drukarkę Dell Color Laser 2135cn, której zakres możliwości jest znacznie większy, niż zwykłej wielofunkcyjnej drukarki. Poradzi sobie z całkiem szybkim drukiem, a oprócz tego jest bardzo dobrze wyposażona.

Dziś zaprezentujemy wielofunkcyjną drukarkę Dell Color Laser 2135cn, której zakres możliwości jest znacznie większy, niż zwykłej wielofunkcyjnej drukarki. Poradzi sobie z całkiem szybkim drukiem, a oprócz tego jest bardzo dobrze wyposażona.

Dell Color Laser 2135cn

Dzięki badzo udanemu designowi można ją zaliczyć do najelegantszych, jakie można obecnie dostać na rynku. Całość wykonana jest z wysokiej jakości plastiku, ale niestety nie należy do najmniejszych urządzeń. Całkowite jej rozmiary to 22.8 x 17.2 x 19.5 oraz waga 66.1 funtów czyni z niej urządzenie, z którym dość ciężko się manipuluje. Poradzi sobie z drukiem, skanowaniem, faksowaniem, a po podłączeniu do sieci, może działać jako niezależne ksero. Standardowy zasobnik jest w stanie pomieścić 250 arkuszy papieru, co jest idealne do korzystania w mniejszym biurze. Niestety nie posiada automatycznego dupleksera. Z przodu znajduje się bardzo prosty panel sterujący, który wyposażony jest w mały ekran monochromatyczny, na którym wyświetlane są ustawienia druku. Sama instalacja Dell Color Laser 2135cn należy do bardzo prostych. Wystarczy podłączyć ją do prądu, zamontować toner, napełnić zasobnik papierem i już możecie korzystać z urządzenia. Jeżeli będziecie chcieli korzystać ze skanera oraz faksu, musicie odłączyć ją do komputera za pomocą kabla USB. Sama instalacja jest bardzo prosta, a to także dzięki CD (jest częścią zestawu), które posiada programy instalacyjne do systemów operacyjnych Windows XP, Vista, 2000, Windows Server 2003 x64 i Windows Server 2008.

Dell Color Laser 2135cn

Podczas instalacji nie pojawiły się żadne problemy, a sama instalacja była bardzo prosta i szybka. Szybkość druku bardzo przyjemnie nas zaskoczyła. Czarno-biały druk przebiegnie w czasie 16 stron na minutę (ppm), a druk kolorowy przebiega z szybkością 12 ppm. Są to całkiem niezłe parametry, które także możecie spotkać u konkurencji. Jakość druku czarno-białego i kolorowego tekstu jest na całkiem niezłym poziomie, ale konkurencyjne drukarki laserowe są pod tym względem troszkę lepsze. Ale nawet przy wykorzystaniu wielkości trzcionki 5, wasz tekst oraz pojedyncze litery nie stracą na ostrości. Grafika pod tym względem jest na znacznie gorszym poziomie. Z drugiej strony jakość druku fotografii kolorowych jest na bardzo wysokim poziomie i możemy śmiało powiedzieć, że należy do jednej z najlepszych na rynku. Pojedyncze kolory są bardzo realistyczne, same zdjęcia są ostre i nigdzie nie zauważyliśmy żadnych poruszeń, ani szumów. Urządzenie poradzi sobie z drukiem 40000 stron za miesiąc, co powinno spokojnie wystarczyć do korzystania w biurze. Docenicie także niskie nakłady na druk. Cena to ok 550 dolarów.

Dell Color Laser 2135cn

Dell Color Laser 2135cn to całkiem niezła kolorowa drukarka wielofunkcyjna, która plusuje przede wszystkim swoim niskim kosztem eksploatacji oraz wybalansowanymi właściwościami i możliwościami. Doceniliśmy dobrą jakość druku fotografii oraz całkiem niezły poziom druku tekstu. Druk grafiki mógłby być na trochę lepszym poziomie,ale poza tym mniejszym defektem, byliśmy bardzo zadolowoleni z urządzenia.

Dell Color Laser 2135cn

drukuj

Dyskusja w artykule


Ocena:

głosów: 1

Uwaga: im większa liczba, tym lepsza ocena

Dyskusje

Dyskusja do artykułu Dell Color Laser 2135cn


liczba postów: 0

 

więcej

mniej

mniej marek

Twój głos został dodany.

Usuń możliwość

Model

wybierz

Musisz wybrać przynajmiej dwa produkty, żeby porównać.