Naprzód Epson Picturemate Dash PM260

 

Podziel się artykułem na społecznościowych i innych portalach.

Chcesz podzielić się tym artykułem z innymi? Klikając na ikony poniżej, można udostępnić w sieci.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopLinki ikona Bookmarky ikona TopArtykuly ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Epson Picturemate Dash PM260

Ondřej Koníček | Recenzje | Komentarzy: 0 |

Kompaktowe drukarki tuszowe Epson Picturemata Dash wyglądem przypominają pojemnik na obiad, ale nie znaczy to, że nie oferują wystarczającej jakości druku. Do głównych plusów należy szybkość oraz bardzo prosta obsługa. Dziś zaprezentujemy model Epson Pict

Kompaktowe drukarki tuszowe Epson Picturemata Dash wyglądem przypominają pojemnik na obiad, ale nie znaczy to, że nie oferują wystarczającej jakości druku. Do głównych plusów należy szybkość oraz bardzo prosta obsługa. Dziś zaprezentujemy model Epson Picturemate Dash PM260.

Epson Picturemate Dash PM260

Jak już wspomnieliśmy, drukarka trochę przypomina pojemnik na obiad, ale jej rozmiary należą do naprawdę kompaktowych (13.5 x 9.1 x 10.5) oraz ma przyjemną wagę, jedyne 5.3 funtów. Dlatego z przemieszczeniem drukarki nie będziecie mieć najmniejszych problemów. Po otwarciu wieka, waszym oczom ukarze się panel sterujący wraz z ekranem LCD. Ekran ma przekątną 3.6'', je wypukły a jego czytelność jest wyśmienita. Dzięki niemu nastawienie drukarki bardziej przypomina zabawę niż prawdziwą pracę i na pewno docenicie jego obecność podczas przeglądnaia zdjęć przed drukiem. Sam panel sterujący jest dostatecznie przejrzysty i czytelny oraz bardzo prosty w obsłudze. Z tyłu znajduje się port USB oraz system PictBridge, który jest odpowiedzialny za bezpośredni druk zdjęć z aparatu fotograficznego. Drukarka korzysta z czterokolorowych tonerów a jej najwyższa rozdzielczość to 5760 dpi. Jeżeli zdecydujecie się na podłączenie drukarki z komputerem, bez problemu powinna działać z systemem operacyjnym Windows XP, Vista oraz MAC OS.

Epson Picturemate Dash PM260

Szybkość druku zdjęć jest znacznie lepsza niż u większości drukarek podobnej generacji i w przypadku tego modelu przebiega z szybkością 1.5 stron na minutę (ppm). Druk jednej fotografii trwa 37 s. Jakość druku jest na całkiem niezłym poziomie, pojedyńcze kolory są bardzo realistyczne a ostrość jest wystarczająca. Postanowiliśmy zainstalować drukarkę z komputerem. Był to bardzo szybki i łatwy proces. Wystarczyło jedynie włożyć CD i włączyć program instalacyjny. Wraz z CD z programem do instalacji, w zestawie otrzymacie także software ArcSoft PhotoImpression, który jest odpowiedzialny za obróbkę zdjęć. Oprócz druku z komputera, bezpośrednio z aparatu czy dysków flash, możece drukować także z kart typu: CompactFlash, Memory Stick, Memory Stick PRO, Microdrive, MultiMedia Card (MMC), SD Card, SDHC Card, USB Flash Drive oraz xD-Picture Card. Kolejnym plusem jest niski koszt eksploatacji.

Epson Picturemate Dash PM260

Epson Picturemate Dash PM260 to świetna kompaktowa drukarka tuszowa, która jest lekka i dzięki temu łatwo przenośna oraz gwarantuje całkiem niezłą jakość zdjęć oraz rozbudowane możliwości druku. Co więcej, jest bardzo oszczędna, dlatego nakłady na jeden druk udało się ograniczyć do minimum.

Epson Picturemate Dash PM260

drukuj

Dyskusja w artykule


Ocena:

głosów: 0

Uwaga: im większa liczba, tym lepsza ocena

Dyskusje

Dyskusja do artykułu Epson Picturemate Dash PM260


liczba postów: 0

 

więcej

mniej

mniej marek

Twój głos został dodany.

Usuń możliwość

Model

wybierz

Musisz wybrać przynajmiej dwa produkty, żeby porównać.