HP


Naprzód HP Photosmart C5280 - recenzja

 

Podziel się artykułem na społecznościowych i innych portalach.

Chcesz podzielić się tym artykułem z innymi? Klikając na ikony poniżej, można udostępnić w sieci.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopLinki ikona Bookmarky ikona TopArtykuly ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

HP Photosmart C5280 - recenzja

Ondřej Koníček | Recenzje | Komentarzy: 0 |

Dziś zaprezentujemy starszą, wielofunkcyją drukarkę firmy HP z nazwą Photosmart C5280. Urządzenie przeznaczone przede wszystkim do korzystania w mniejszych biurach oraz w domu, czemu odpowiada jej wyposażenie oraz możliwości.

Dziś zaprezentujemy starszą, wielofunkcyją drukarkę firmy HP z nazwą Photosmart C5280. Urządzenie przeznaczone przede wszystkim do korzystania w mniejszych biurach oraz w domu, czemu odpowiada jej wyposażenie oraz możliwości.

HP Photosmart C5280 - recenzja

Urządzenie już na pierwszy rzut oka przekonuje do siebie. Design jest bardzo elegancki a do tego materiały, z jakich jest wykonana, są dobrej jakości. Jej całkowity rozmiar to: 15.24 x 17.8 x 8.03 a waga 15.7 kg, dlatego manipulacja z nią oraz znalezienie dla niej miejsca na stole, nie powinno stanowić żadnego problemu. Z przodu znajduje się całkiem udany panel sterujący, w którym dominuje ekran LCD o przekątnej 2.4'', pomocny podczas przeglądania zdjęć przed drukiem oraz wyświetlenia możliwości menu. Interfejs użytkownika jest bardzo prosty, dlatego z nastawiniem go nie powinniście mieć najmniejszego problemu. Za pomocą tego modelu, możecie kopiować, drukować oraz skanować. Nie posiada faksu, dlatego nie jest najodpowiedniejsze do większych biur. Można także drukować na CD i DVD, co nie jest zbyt popularne wśród konkurencji. Oprócz klasycznego druku, możecie drukować także bezpośrednio z kart pamięci typu: CompactFlash, Memory Stick, Memory Stick Duo, MultiMedia Card (MMC), SD Card oraz xD-Picture Card. Z komputerem łączy się za pomocą portu USB a urządzenie komunikuje zarówno z normalnym komputerem PC, jak i z Mac'kem. Drukować można praktycznie po podłączeniu do prądu i zainstalowaniu tonera.

HP Photosmart C5280 - recenzja

Sama instalacja jest bezproblemowa i bardzo szybka. Drukarkę testowaliśmy z systemem operacyjnym Windows XP i wszystko działało bez najmniejszego problemu. Przy instalacji możecie dodatkowo nainstalować program Roxio Express Labeler, który jest odpowiedzialny za nadruki na CD/DVD. Pojemnik pomieści maksymalnie 125 arkuszy papieru, co do korzystania w domu powinno wystarczyć. Jeżeli chodzi o szybkość druku, w przypadku tego urządzenia nie jest ono nadzwyczajne. Druk czarno-biały jest możliwy z szybkością 7.3 stron na minutę (ppm), co w tej kategorii jest niższe niż średnia. Druk kolorowych dokumentów jest możliwy z szybkością 2.3 ppm i to także nie jest powodem do dumy. Nie najgorszy jest druk kolorowych fotografii. Jednym z największych plusów, jest oszczędność podczas drukowania. Jakość czarno-białego tekstu jest wystarczająca. Pojedyńcze litery były dobrze wydoczne, nawet przy małym formacie. Dukowane fotografie nie są na najwyższym poziomie. Barwy są bardzo realistczne, ale ich ostrość nie jest najlepsza a w większości przypadków podczas druku wychodzą błędy i niedokładności. Cena nie jest zbyt wygórowana.

HP Photosmart C5280 - recenzja

HP Photosmart C5280 jest wielofunkcyjną drukarką, którą można zakwalifikować do kategorii lepszych niż średnie. Przekonała nas do siebie głownie swoim udanym designem oraz możliwością druku na CD/DVD. Producentowi udał się także panel sterujący oraz oszczędność podczas drukowania. Zarówno szybkość druku, jak i jakość kolorowych fotografii, nie należą do najlepszych.

HP Photosmart C5280 - recenzja

drukuj

Dyskusja w artykule


Ocena:

głosów: 1

Uwaga: im większa liczba, tym lepsza ocena

Dyskusje

Dyskusja do artykułu HP Photosmart C5280 - recenzja


liczba postów: 0

 

więcej

mniej

mniej marek

Twój głos został dodany.

Usuń możliwość

Model

wybierz

Musisz wybrać przynajmiej dwa produkty, żeby porównać.