Naprzód Canon Pixma iP4600

 

Podziel się artykułem na społecznościowych i innych portalach.

Chcesz podzielić się tym artykułem z innymi? Klikając na ikony poniżej, można udostępnić w sieci.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopLinki ikona Bookmarky ikona TopArtykuly ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Canon Pixma iP4600

Ondřej Koníček | Recenzje | Komentarzy: 0 |

Drukarka tuszowa Canon Pixma iP4600, jest urządzeniem do wykorzystania przede wszystkim w domu, czemu odpowiada jej cena, jak i możliwości. Drukarka punktuje przede wszystkim świetną jakością druku w kolorze, jak i całkiem niezłą oszczędnością.

Drukarka tuszowa Canon Pixma iP4600, jest urządzeniem do wykorzystania przede wszystkim w domu, czemu odpowiada jej cena, jak i możliwości. Drukarka punktuje przede wszystkim świetną jakością druku w kolorze, jak i całkiem niezłą oszczędnością.

Canon Pixma iP4600

Design Pixma iP4600 należy do udanych. Kombinuje funkcjnalność, prostość obsługi oraz elegancję wraz z wysokiej jakośći materiałami, z jakich została wykonana. To samo dotyczy kombinacji szarego korpusu z białym obramownaiem, co wygląda naprawdę interesująco. Ustawienie i sterowanie jest bardzo proste i nie będziecie potrzebowlai instrukcji obsługi. Ze względu na niską cenę, model nie posiada niektórych elementów, jak np. ekranu LCD. Całkowite rozmiary urządzenia to: 6 x 11.7 x 17, dlatego manipulacja z nią jest prosta i dla jednego człowieka. Uruchomienie drukarki jest bardzo proste i niczym się nie różni od drukarek tego typu. Wystarczy podłączyć do komputera za pomocą portu USB, włączyć program instalacyjny i po instalacji możecie już drukować. Sama instalacja jest szybka i zupełnie bezproblemowa. Drukarkę testowaliśmy z systemem operacyjnym Windows Vista i podczas testu nie wyniknęły żadne problemy. Model wyposażony jest w automatyczny duplexer, pozwalający na obustronny druk oraz w system PictBridge, który jest odpowiedzialny za bezpośredni druk z aparatu fotograficznego. Pojemność zasobnika to 150 arkuszy a drukarka jest wyposażona w dwa takie zasobniki, co czyni pojemność bardziej niż wystarczającą do wykorzystania na potrzeby domowe. Canon Pixma iP4600 korzysta z pięciokolorowego tonera, który posiada kolor turkusowy, żółty, fioletowy oraz dwa kolory czarne.

Canon Pixma iP4600

Jeden czarny toner jest przeznaczony do druku tekstu, drugi do druku fotografii. Drukarka ma całkiem niskie koszty eksploatacji. W porównaniu do poprzedniej wersji, trochę się pogorszyła szybkość druku. Czarno-biały druk przebiega z szybkością 26 stron na minutę (ppm) a druk kolorowy osiąga szybkość 21 ppm (wcześniejszy model drukował z szybkością 31 ppm i 14 ppm). Jakość druku grafik jest na całkiem niezłym poziomie. To samo dotyczy druku kolorowych fotografii. Pojedyńcze zdjęcia są dostatecznie ostre, wyraźne a pojedyńcze kolory są bardzo realistyczne. Jakość druku tekstu jest także na całkiem niezłym poziomie. Podczas naszego testu, nawet przy druku w bardzo małym formacie, większość liter była bardzo wyraźna. Dzięki temu, drukarka nadaje się do druku zajęć domowych oraz innych materiałów potrzebnych do szkoły.

Canon Pixma iP4600

Canon Pixma iP4600 jest drukarką na całkiem niezłym poziomie. Co prawda jest wolniejsza niż jej poprzednik, ale gwarantuje świetną jakość zdjęć, tekstu oraz dostateczną jakość druku grafik. Na pewno będziecie zadowoleni z obecności systemu PictBrige, automatycznego duplexera oraz całkiem przyjemnej ceny.

Canon Pixma iP4600

drukuj

Dyskusja w artykule


Ocena:

głosów: 0

Uwaga: im większa liczba, tym lepsza ocena

Dyskusje

Dyskusja do artykułu Canon Pixma iP4600


liczba postów: 0

 

więcej

mniej

mniej marek

Twój głos został dodany.

Usuń możliwość

Model

wybierz

Musisz wybrać przynajmiej dwa produkty, żeby porównać.