OKI


Naprzód 5 drukarek cyfrowych

 

Podziel się artykułem na społecznościowych i innych portalach.

Chcesz podzielić się tym artykułem z innymi? Klikając na ikony poniżej, można udostępnić w sieci.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopLinki ikona Bookmarky ikona TopArtykuly ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

5 drukarek cyfrowych

Ondřej Koníček | Recenzje | Komentarzy: 0 |

Jeżeli przymierzacie się do kupna do waszego domu czy biura nowej drukarki, na pewno powinniście się zastanowić nad kupnem drukarki laserowej. W porównaniu do drukarek tuszowych, laserowe drukarki są o wiele szybsze i gwarantują lepszą jakość druku

Jeżeli przymierzacie się do kupna do waszego domu czy biura nowej drukarki, na pewno powinniście się zastanowić nad kupnem drukarki laserowej. W porównaniu do drukarek tuszowych, laserowe drukarki są o wiele szybsze i gwarantują lepszą jakość druku. Dziś zaprezetujemy pięć najlepszych modeli, jakie możecie obecne dostać.

5 drukarek cyfrowych

1. Lexmark T650n

Ta drukarka jest idealnym przykładem kombinacji błyskawicznego druku z jakością wydruku oraz całkiem słusznym wyposażeniem. Jest to czarno-biała drukarka, która idealnie nadaje się do wykorzystania w małym biurze, czemu także odpowiada szuflada na papier, która pomieści do 350 arkuszy. Miesięcznie jest w stanie wydrukować do 20 tysięcy wydruków. Jakość druku tekstu jest na najwyższym poziomie, pojedyńcze litery nawet przy badzo małym formacie, były bardzo dobrze czytelne. Jakość druku zdjęć nie należy do najlepszych, ale jej założeniem nie jest drukowanie fotografii.

5 drukarek cyfrowych

2. Lexmark C544dn

Drugie miejsce znów zajmuje drukarka firmy Lexmark. Tym razem jest to model z oznaczeniem C544dn, który we wszystkich kierunkach jest dobrze wybalansowany. Model jest w stanie wydrukować aż do 55 tysięcy wydruków miesięcznie a największą różnicą w porównanin z wyżej opisanym modelem, jest to, że C544dn to drukarka kolorowa. Jakość druku zdjęć w kolorze jest zaskakująco dobra. Jakość druku tekstu nie jest niestety na najwyższym poziomie.

5 drukarek cyfrowych

3. Samsung CLP-315

Największymi plusami tej drukarki, jest niewątpliwie jej design, bardzo prosta obsługa oraz bardzo przyjema cena. Jest po połączone jeszcze z niskimi kosztami eksploatacji, dlatego jest to idealny model do korzystania w domu. Drukarka jest w stanie wykonać do 5 tysięcy wydruków miesięcznie a pomieści 150 arkuszy papieru. Jakość druku tekstu jest na średnim poziomie a jakość druku kolorowych fotografii jest na granicy średniej. Pojedyńcze kolory są bardzo realistyczne. Szybkość druku jest całkiem niezła i na pewno pod tym względem, będzie to idealna drukarka do waszego domu.

5 drukarek cyfrowych

4. OKI Printing Solutions C5650n

Ten model jest przeznaczony do korzystania w biurze i docenicie w nim dużą pojemność szufladki na papier, która pomieści do 400 arkuszy. Poradzi sobie z drukiem do 60 tysięcy wydruków miesięcznie. Jest to kolorowa drukarka laserowa, która dzięki kilku aspektom, przekonała nas do siebie. Jej cena jest na relatywnie niskim poziomie oraz szybkość druku jest zaskakująco dobra. Oprócz tego, jakość druku tekstu oraz grafik, jest na najwyższym poziomie. Cena eksploatacji jest także całkiem przyjemna a jednym z minusów, jest jej większy rozmiar.

5 drukarek cyfrowych

5. Brother HL-2170W

Ta monochromatyczna drukarka laserowa, w kilku aspektach przyjemnie nas zakoczyła. Jej cena jest całkiem niska i już na pierwszy rzut oka docenicie jej udany design oraz kompaktowe rozmiary, które czynią z Brothera idealne urządzenie do wykorzystania w domu. Co więcej, jest bardzo szybka i poradzi sobie z jakością druku na dość wysokim poziomie. Jedynym minusem, jest gorsza jakość druku czarno-białych grafik, ale jest to dość częste u drukarek tego typu. Doceniliśmy obecność WiFi, który ułatwia podłączenie drukarki do sieci.

5 drukarek cyfrowych

drukuj

Dyskusja w artykule


Ocena:

głosów: 0

Uwaga: im większa liczba, tym lepsza ocena

Dyskusje

Dyskusja do artykułu 5 drukarek cyfrowych


liczba postów: 0

 

więcej

mniej

mniej marek

Twój głos został dodany.

Usuń możliwość

Model

wybierz

Musisz wybrać przynajmiej dwa produkty, żeby porównać.