Naprzód HP Color LaserJet CM1312nfi MFP

 

Podziel się artykułem na społecznościowych i innych portalach.

Chcesz podzielić się tym artykułem z innymi? Klikając na ikony poniżej, można udostępnić w sieci.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopLinki ikona Bookmarky ikona TopArtykuly ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

HP Color LaserJet CM1312nfi MFP

Jeżeli poszukujecie do waszego biura lub domu dobrą a przy tym nie za drogą kolorową drukarkę cyfrową, to powinniście bliżej się przyjrzeć HP Color LaserJet CM1312nfi MFP

Jeżeli poszukujecie do waszego biura lub domu dobrą a przy tym nie za drogą kolorową drukarkę cyfrową, to powinniście bliżej się przyjrzeć HP Color LaserJet CM1312nfi MFP. Oprócz tego sprzęt jest dobrze wyposażony i korzystanie z niego się na prawdę opłaci.

HP Color LaserJet CM1312nfi MFP

Przedstawiona w bardzo ciekawym designu, w kombinacji czarnego ze srebrnym, sprawia bardzo eleganckie wrażenie. Na pewno będzie ozdobą waszego biura. Przeznaczona jest przede wszystkim do mniejszych biur oraz do korzystania w domu. Rozmiary to: 19.1 x 19.6 x 19.3, dlatego nie powinno być problemu ze znalezieniem dla niej miejsca. Jest całkiem lekka, dlatego manipulacja z nią nie powinna stanowić najmniejszego problemu.Z przodu umieszczony jest panel sterujący, który jest większych rozmiarów i polecamy przed instalacją przeczytać uważnie instrukcję obsługi. W panelu dominuje kolorowy wyświetlacz LCD, na którym przed drukiem możecie przejrzeć zdjęcia. LaserJet CM1312nfi MFP może być zarówno faksem jak i ksero, ale aby była w pełni funkcyjna, musicie ją połączyć z komputerem. Dzięki Ethernet, możecie podłączyć urządzenie do sieci, bez konieczności korzystania z kabli. Na pewno to docenicie korzystając z urządzenia w biurze. Za podłączenie z komputerem jest odpowiedzialny klasyczny port USB. Z przodu znajdziecie slot na karty pamięci, dzięki czemu możecie drukować bezpośrednio z karty lub na nią skanować. Możecie skorzystać z kart typu: CompactFlash Type I, CompactFlash Type II, Memory Stick, Memory Stick Pro, Memory Stick Duo, Secure Digital, MultiMedia Card, xD-Picture Card. Niestety zabrakło w niej automatycznego dupleksera oraz PictBridge, dzięki któremu można drukować bezpośrednio z aparatu cyfrowego.

HP Color LaserJet CM1312nfi MFP

Urządzenie korzysta z osobnych tonerów dla każdego koloru a uruchomienie jej jest bardzo proste. Wystarczy podłączyć ją do prądu, zainstalować tonery, połączyć ją z komputerem i włączyć program instalacyjny, który jest dołączony na CD. LaserJet CM1312nfi MFP działa z systemami operacyjnymi Windows Vista, XP, 2000, Server 2003, Mac OS 10.3 oraz wyższymi. Troszkę nas zawiodła szybkość druku. Druk monochromatyczny przebiega z szybkością 12 stron na minutę (ppm) a druk kolorowy to ok. 8 ppm. Niezbyt dobrą szybkość, urządzenie nadrabia jakością druku, który nawet przy bardzo małych literach, jest wyraźny i przejrzysty. Jakość druku kolorowych zdjęć jest na prawdę dobra i byliśmy przyjemnie zaskoczeni. Przedstawienie kolorów jest bardzo realistyczne i wyraźne co do najmniejszego detalu. Klasyczne zdjęcia w rozmiarze 4x6 były doskonale ostre a pojedyńcze kolory były bardzo realistyczne. Byliśmy zadowoleni także ze skanera.

HP Color LaserJet CM1312nfi MFP

HP Color LaserJet CM1312nfi MFP

HP Color LaserJet CM1312nfi MFP to najwyższej jakości urządzenie wielofunkcyjne, które kombinuje wystarczające wyposażenie, dobrą jakość druku oraz przystępną cenę. Jedynym niedostatkiem jest niższa szybkość druku oraz mniejszy zasobnik na papier.

HP Color LaserJet CM1312nfi MFP

drukuj

Dyskusja w artykule


Ocena:

głosów: 2

Uwaga: im większa liczba, tym lepsza ocena

Dyskusje

Dyskusja do artykułu HP Color LaserJet CM1312nfi MFP


liczba postów: 0

 

więcej

mniej

mniej marek

Twój głos został dodany.

Usuń możliwość

Model

wybierz

Musisz wybrać przynajmiej dwa produkty, żeby porównać.