HP


Naprzód HP LaserJet P1006

 

Podziel się artykułem na społecznościowych i innych portalach.

Chcesz podzielić się tym artykułem z innymi? Klikając na ikony poniżej, można udostępnić w sieci.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopLinki ikona Bookmarky ikona TopArtykuly ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

HP LaserJet P1006

Ondřej Koníček | Recenzje | Komentarzy: 0 |

W dzisiejszej recenzjii, zaprezentujemy laserową drukarkę HP LaserJet P1006. Jest to sprzęt do korzystania przede wszystkim w domu, czemu odpowiadają przede wszystkim przyjemne rozmiary oraz całkiem przystępna cena.

W dzisiejszej recenzjii, zaprezentujemy laserową drukarkę HP LaserJet P1006. Jest to sprzęt do korzystania przede wszystkim w domu, czemu odpowiadają przede wszystkim przyjemne rozmiary oraz całkiem przystępna cena.

HP LaserJet P1006

Design drukarki, to bardzo przyjemna dla oka kombinacja srebrnego i szarego koloru, do tego materiały, z jakich została zbudowana, są bardzo wysokiej jakości. Dzięki swoim rozmiarom 7.6 x 13.7 x 8.8 '' i wadze 10.3 kg. manipulacja z nią jest bardzo prosta i bez problemów poradzi sobie z tym jeden czlowiek. Ze znalezieniem dla niej miejsca także nie powinno być najmniejszych problemów - P1006 jest mniejsza niż większość tuszowych drukarek. Ale przez to, że drukarka jest mała, ma także mały zasobnik a papier – w jej przypadku jest to jedyne 150 arkuszy A4. Jeżeli drukujecie więcej niż 30 stron dziennie, będziecie musieli zasobnik bardzo często dopełniać, co czasem bywa męczące. Jednym z największych plusów, jest bardzo prosty w obsłudze panel sterujący oraz przyjemny interfejs użytkownika. Z ustawieniem powinniście sobie poradzieć i bez wcześniejszego czytania instrukcji. Sam proces uruchomienia drukarki, nie różni się niczym od ustawieia innych drukarek tej kategorii. Wystarczy podłączyć ją do prądu, zainstalować toner, napełnić zasobnik papierem, podłączyć kapel USB i za jego pomocą połączyć ją z komputerem a następnie uruchomić program instalacyjny. W przeciągu miesiąca drukarka jest w stanie wydrukować do 5000 stron, co jest tak akurat. Trochę nam brakowało automatycznego dupleksera, dlatego obustronny druk był trochę skomplikowany.

HP LaserJet P1006

Brakuje tu także systemu PictBridge, który jest odpowiedzialny za bezpośredni druk zdjęć z aparatu fotograficznego, co w dzisiejszych czasach jest już standardem. Z drugiej strony, model ten nie jest przeznaczony do druku zdjęć, dlatego nie można tego traktować jako niedostatek. Druk tekstu przebiega z szybkością 17 stron za minutę (ppm), co jak na domową drukarkę, jest całkiem niezłym wynikiem. Jakość druku jest standardowa i w zupełności wystarczy do drukowania na domowe potrzeby. Pojedyńcze litery są dobrze czytelne, ale w przypadku, gdy drukujemy w małym formacie, trochę tracą na ostrości. Druk grafik jest na podobnym poziomie jak u większości drukarek cyfrowych, dlatego jest wystarczający do drukowania i do pracy. Jednym z niewątpliwych plusów, jest obecność bezprzewodowego WiFi, które bardzo ułatwia podłączenie do sieci. WiFi dostaniecie za małą dopłatą, która na szczęście jest w granicach rozsądku. Niestety dość droga jest sama eksploatacja urządzenia, co w przypadku czarno-białej drukarki jest dość zaskakujące.

HP LaserJet P1006

HP LaserJet P1006 jest standardową drukarką laserową, która przekona do siebie udanym designem oraz przyjemnymi kompaktowymi rozmiarami. Dużym plusem jest obecność WiFi. Druk tekstu jest na średnim poziomie, ale powinien być wystarczający do korzystania w domu. To samo dotyczy druku grafik. Cena jest przyjemnie niska, ale sama cena eksploatacji jest dość wysoka, dlatego nie oczekujcie żadnej wyraźnej oszczędności.

HP LaserJet P1006

drukuj

Dyskusja w artykule


Ocena:

głosów: 0

Uwaga: im większa liczba, tym lepsza ocena

Dyskusje

Dyskusja do artykułu HP LaserJet P1006


liczba postów: 0

 

więcej

mniej

mniej marek

Twój głos został dodany.

Usuń możliwość

Model

wybierz

Musisz wybrać przynajmiej dwa produkty, żeby porównać.