Naprzód 5 najlepszych drukarek cyfrowych

 

Podziel się artykułem na społecznościowych i innych portalach.

Chcesz podzielić się tym artykułem z innymi? Klikając na ikony poniżej, można udostępnić w sieci.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopLinki ikona Bookmarky ikona TopArtykuly ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

5 najlepszych drukarek cyfrowych

Ondřej Koníček | Recenzje | Komentarzy: 0 |

Dziś zaprezentujemy najlepsze kompaktowe drukarki, przeznaczone przede wszystkim do druku zdjęć. Modele te, charakteryzują się małymi rozmiarami, ekranem LCD służącym do przeglądania zdjęć przed drukiem oraz oczywiście bardzo dobrą jakością druku.

Dziś zaprezentujemy najlepsze kompaktowe drukarki, przeznaczone przede wszystkim do druku zdjęć. Modele te, charakteryzują się małymi rozmiarami, ekranem LCD służącym do przeglądania zdjęć przed drukiem oraz oczywiście bardzo dobrą jakością druku. Co więcej, dostępne są za atrakcyjne ceny a dodatkowo posiadają niskie koszty eksploatacji, dlatego są przeznaczone przede wszystkim do wykorzystania w domach.

5 najlepszych drukarek cyfrowych

1. Epson Picturemate Dash

Model ten, wyglądem przypomina trochę plastikowy pojemnik na drugie śniadanie, ale posiada dużo pozytywnych cech, co wpływa na zajęcie przez niego pierwszego miejsca w naszym rankingu. Do największych plusów, należy odchylany ekran LCD o przekątej 3.6'', który należy do naprawdę ostrych i wyraźnych. Druk jednej fotografii trwa 37 sekund a sama jakość druku jest na wysokim poziomie. Można ją podłączyć z komputerem za pomocą portu USB oraz znajdziecie tu także PictBridge, do bezpośredniego drukowania zdjęć z aparatu fotograficznego.

5 najlepszych drukarek cyfrowych

2. HP Photosmart A636 Compact Photo Printer

Drukarka punktuje przede wszyskim dzięki swojemu udanemu designowi oraz całkiem niezłą szybkością druku. Ekran LCD jest bardzo dobrze czytelny i wyraźny a oprócz druku zdjęć w rozmiarze 4x6, poradzi sobie także z drukiem zdjęć 5x7. Ekran ma przekątną 4.8'' i wyposażony jest w dotykowy interfejs, co bardzo ułatwia ustawienie druku i sam druk. Najwyższa rozdzielczość kolorowych zdjęć to 4800 x 1200 dpi a zasobnik pomieści 20 arkuszy papieru. Cena to ok. 150 dolarów.

5 najlepszych drukarek cyfrowych

3. HP Photosmart A536

Ten model, tak jak jego opisany wyżej brat, punktuje udanym designem oraz bardzo dobrymi materiałami, z jakich został wyprodukowany. Oferuje mniejszy ekran LCD o przekątnej 2.4'' ale taki sam zasobnik na papier.Oprócz druku zdjęć w rozmiarze 4x6, poradzi sobie także z drukiem zdjęć 5x7. Najwyższa rozdzielczość kolorowych zdjęć to 4800 x 1200 dpi. Drukarka ma także bardzo niskie koszty eksploatacji.

5 najlepszych drukarek cyfrowych

4. Epson PictureMate Zoom

Ten model jest najdroższy z modeli prezentowanych w naszym rankingu, ale za to oferuje bardzo dobre wyposażenie. Znajdziecie tu np. nagrywarkę CD, dzięki której możecie bardzo szybko zapisywać zdjęcia z karty pamięci. Wystarczy włożyć puste CD i włączyć przycisk na drukarce. Oprócz nagrywania, możecie także drukować bezpośrednio z CD. Kolorowy ekran ma przekątną 3.6''. Spodobał nam się także przejrzysty panel sterujący, który ułatwia ustawienie drukarki.

5 najlepszych drukarek cyfrowych

5. Canon Selphy CP770

Model zachwyca słodkim designem oraz bardzo prostą obsługą. Dużym plusem jest obecność PictBridge, który służy do bezpośredniego druku z aparatu cyfrowego oraz obecność dobrego ekranu LCD o przekątnej 2.5''. Do dalszych plusów należą niewątpliwie niska cena oraz niskie koszta eksploatacji. Jakość zdjęć oraz szybkość ich druku nie należy do tych najlepszych, ale drukarka ta, na pewno zasłużyła sobie piąte miejsce w naszym rankingu.

5 najlepszych drukarek cyfrowych

drukuj

Dyskusja w artykule


Ocena:

głosów: 0

Uwaga: im większa liczba, tym lepsza ocena

Dyskusje

Dyskusja do artykułu 5 najlepszych drukarek cyfrowych


liczba postów: 0

 

więcej

mniej

mniej marek

Twój głos został dodany.

Usuń możliwość

Model

wybierz

Musisz wybrać przynajmiej dwa produkty, żeby porównać.