Naprzód Epson Stylus Photo TX710W

 

Podziel się artykułem na społecznościowych i innych portalach.

Chcesz podzielić się tym artykułem z innymi? Klikając na ikony poniżej, można udostępnić w sieci.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopLinki ikona Bookmarky ikona TopArtykuly ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Epson Stylus Photo TX710W

Ondřej Koníček | Recenzje | Komentarzy: 0 |

Drukarka wielofunkcyjna Epson Stylus Photo TX700W do sprzedaży trafiła na początku tego roku, a dzisiaj mamy dla was przygotowaną recenzję jej następcy, a mianowicie modelu Stylus Photo TX710W.

Drukarka wielofunkcyjna Epson Stylus Photo TX700W do sprzedaży trafiła na początku tego roku, a dzisiaj mamy dla was przygotowaną recenzję jej następcy, a mianowicie modelu Stylus Photo TX710W. Jest to bardzo dobre urządzenie wielofunkcyjne, które przeznaczone jest do korzystania w domu.

Epson Stylus Photo TX710W

Ciężko odnaleźć jakieś wyraźne różnice między dwoma urządzeniami, które pod względem designu są jednymi z najbardziej eleganckich i stylowych, a do tego wyprodukowanych z materiałów najlepszej jakości. Będzie to ozdoba waszego stołu. Urządzenie poradzi sobie z drukiem, kserowaniem, skanowaniem, ale niestety nie znajdziecie tu faksu, dlatego urządzenie najlepiej sprawdzi się w domu. Całkowite rozmiary to 15 x 44.6 x 38.5 cm oraz waga 9 kg, czyni manipulację z nią bezproblemową nawet dla jednej osoby. Jedną z najlepszych stron tego urządzenia jest dostatek portów. Znajdziecie tu 2 porty USB, dlatego możecie drukować bezpośrednio z komputera lub z dysków flash. Nie zabraknie PictBridge do druku bezpośrednio z aparatu fotograficznego. Z siecią możecie się połączyć za pomocą portu Ethernet lub bezprzewodowego WiFi (802.11b/g). W odróżnieniu od poprzedniej generacji, urządzenie posiada automatyczny duplekser. Możecie drukować także z kart pamięci takich jak: Compact Flash, Memory Stick, SD, MMC i xD oraz istnieje możliwość nadruku na CD / DVD. Z przodu znajduje się przejrzysty panel sterujący, który jest bardzo dobrze rozwiązany ze strony ergonomii.

Epson Stylus Photo TX710W

Panel sterujący posiada 2.5-calowy, ostry i przejrzysty ekran LCD, na którym można przeglądać zdjęcia przed drukiem. Uruchomienie urządzenia jest bardzo proste. Wystarczy podłączyć je do prądu, napełnić toner oraz umieścić papier i już możecie drukować z jednego z elektronicznych urządzeń. Wraz z urządzeniem otrzymacie CD ze sterownikami, na którym znajdziecie sterowniki do większości systemów operacyjnych, takich jak Windows Vista, XP, MAC OS lub warianty sieciowe Windows. Niestety nie znjadziecie tu sterowników do nowego systemu operacyjnego Windows 7. Szybkość druku jest całkiem dobra, chociażby z fotografiami w klasycznym formacie 10x15cm poradzi sobie w czasie 10s. Jakość czarno-białego wydruku tekstu jest dość dobra, czerń jest bardzo głęboka i nie pojawiał się żaden problem z pojedynczymi literami, które były ostre i dobrze czytelne. Zarówno druk fotografii jak i grafik jest świetnej jakości i śmiało można go porównać do druku na drukarkach laserowych.

Epson Stylus Photo TX710W

Epson Stylus Photo TX710W to świetna drukarka wielofunkcyjna, która jest bardzo podobna do TX700W. Oferuje bogactwo portów, dobre wyposażenie, świetny ekran LCD, bardzo prostą obsługę oraz świetną jakość kolorowego druku. Z drugiej strony musicie liczyć się z dość dużymi nakładami finansowymi na jeden wydruk .

Epson Stylus Photo TX710W

drukuj

Dyskusja w artykule


Ocena:

głosów: 0

Uwaga: im większa liczba, tym lepsza ocena

Dyskusje

Dyskusja do artykułu Epson Stylus Photo TX710W


liczba postów: 0

 

więcej

mniej

mniej marek

Twój głos został dodany.

Usuń możliwość

Model

wybierz

Musisz wybrać przynajmiej dwa produkty, żeby porównać.